خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت علوم » افزایش ظرفیت پذیرش تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اصلاحات و کدرشته‌محل‌های جدید تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال ۹۵ اعلام شد و بر این اساس ظرفیت پذیرش به 84 هزار و 200 نفر رسید. 
 
به گزارش خانه دکتری، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به افزایش ظرفیت‌های پذیرش تکمیل ظرفیت دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 و اعلام اصلاحات جدید از طریق سایت سازمان سنجش گفت: ظرفیت پذیرش کدرشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی کدرشته‌ محل‌های تحصیلی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در مرحله پذیرش دانشجو برای کدرشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت افزایش یافته و اصلاحات برخی کدرشته‌ها بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

وی افزود: بر این اساس ظرفیت پذیرش به 84 هزار و 200 نفر رسیده و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحات اعلام شده برای انتخاب رشته اقدام نمایند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: تا 8 صبح امروز 67 هزار و 24 نفر برای این دوره‌ها ثبت‌نام کرده‌اند.

به گفته وی داوطلبان تا روز شنبه 24 مهر ماه برای مراجعه به سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مهلت دارند و این مهلت قابل تمدید نیست.
 


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.