خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت علوم » آغاز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از فردا
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از فردا سه شنبه ۱۳ مهر آغاز می‌گردد.
 
به گزارش خانه دکتری، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در رابطه‌ با زمان اعلام‌ ظرفیت‌های جدید یا تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل‌های آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته سال 95 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، امروز دوشنبه ۱۲ مهرماه منتشر می‌شود.

وی افزود: داوطلبانی که در جلسه آزمون کارشناسی‌ ارشد 95 حاضر بوده‌اند، می‌توانند کدرشته محل‌های جدید یا تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی را در سایت سازمان سنجش مشاهده و نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

توکلی ادامه داد: متقاضیان با دارا بودن نمره کل بزرگتر یا مساوی یک می‌توانند از فردا سه‌شنبه 13 مهر تا شنبه 17 مهر 95 از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش نسبت به انتخاب حداقل 20 کدرشته محل‌( در صورت وجود) از کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود اقدام و آن‌ها را به ترتیب اولویت در فرم مشخص شده درج کنند.

به گفته وی، ظرفیت پذیرش این کدرشته‌محل‌ها حدود 81 هزار نفر است.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.