خانه دکتری » رشته های دکتری » رشته های گروه زبان دکتری
زبان مهمترین ابزار انسان برای برقراری ارتباط در جامعه است و بدون فهم زبان ارتباط برقرار کردن با دیگران به کاری سخت و پیچیده بدل می شود.

پس بسیار مهم است که در جهان امروز که ارتباطات بسیار گسترده شده و از مرزهای شهر و کشورها فراتر رفته است، هر انسانی برای آنکه بتواند فرد موفق تری باشد، دست کم به یک زبان غیر از زبان مادری خودش نیز مسلط باشد و یا آن را آنقدر بشناسد که بتواند بوسیله آن با افراد بیشتری در جهان ارتباط موثر برقرار کند.

در کشورهای پیشرفته آموزش زبان های خارجی از همان دوران ابتدایی بسیار جدی گرفته می شود چرا که اهمیت این موضوع را به خوبی درک کرده اند. اما در کشور ما متاسفانه به دلایلی امر آموزش زبان در دستور کار مدارس آنطور که باید قرار نگرفته است، و آموزشگاه های زبان های خارجی این رسالت را بر عهده گرفته اند. 

رشته های گروه زبان دکتری

مطابق جدول درج شده در دفترچه راهنمای آزمون دکتری انتشار یافته توسط سازمان سنجش، 9رشته برای گروه زبان در مقطع دکتری تعریف شده است. که لیست رشته ها مطابق جدول زیر است:
  
 
 گروه زبان


رشته آموزش زبان انگلیسیرشته آموزش زبان فرانسهرشته آموزش زبان روسیرشته ترجمهرشته فرهنگ و زبان های باستانیرشته ادبیات فرانسه رشته آموزش زبان آلمانیرشته زبان و ادبیات انگلیسیرشته زبان شناسی
به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.