تست های گرامر زبان عمومی ارشد (با پاسخ های تشریحی)

تاریخ انتشار : 22 آبان 1395
یه سری اسم ‎ ها و طبقه ‎ بندی ‎ های تخصصی هست که اصلا نیازی به یادگیری اونجوری ‎ شون ندارین. توی این جزوه، برای سؤالات گرامر آزمون ‎ های ارشد 91 تا 94 (125 تست)، پاسخ تشریحی نوشتم به زبان خودمونی و سعی کردم تا جایی که میشد روان توضیح بدم.

گرامر زبان عمومی کارشناسی ارشد (جزوه جذاب و بی‌نظیر گرامر)

تاریخ انتشار : 22 آبان 1395
آموزش گرامر به سبک خانه دکتری (به زبان ساده، عامیانه و طنز) تمركز بيش از حد روي گرامر از بزرگ‎ترين و بدترين اشتباهات برای يادگيري زبان انگليسیه. حفظ کردن تمام قواعد براي استفاده، زمان‎بر و حتی غیرممکنه. و اصلا حين نوشتن و حرف زدن، اونجوری که دلت میخواد به کار نمیاد، چون راهش این نیست.. راهش اینه که اول با کاربرد یه قاعده آشنا بشی چون اساس استفاده از زبان در مغز یه انگلیسی‎زبان و یه فارسی زبان

قویترین بسته جزوات کدینگ لغات زبان (504 و 1100 و تافل)

تاریخ انتشار : 22 آبان 1395
اهیمت درس زبان بر کسی پوشیده نیست .حفظ لغات عمومی رایج ، یکی از اصلی ترین نیازهای شما برای تسلط بر درس زبان است . اما همانطور که حتماً تجربه کرده اید بادگیری لغات کاری وقت گیر و دشوار است . در طی چند سال اخیر روشی تحت عنوان "کدینگ" ابداع شده که واقعاً در یادگیری لغات موثر است. شما با داشتن کد های استاندارد قادر خواهید بود روزانه تا 200 لغت را به حافظه بلند مدت بسپارید.

کدینگ لغات 1100

تاریخ انتشار : 02 آبان 1395
کتاب ۱۱۰۰ یکی از کتاب های خیلی مناسبی هست که اکثر دانشجویان برای آزمون ارشد آن را مطالعه میکنند و اکثرا هم نتایج خوب و قابل قبولی میگیرند.

کدینگ لغات TOEFL

تاریخ انتشار : 02 آبان 1395
کتاب تافل بارونز (450 واژه) یکی از مهمترین و پرکاربردترین منابع درس زبان انگلیسی هست.