خانه دکتری » رپورتاژ خبری » بهترین ترجمه بافت شناسی جان کوئیرا کدام است؟
بهترین ترجمه بافت شناسی جان کوئیرا کدام است
بهترین ترجمه بافت شناسی جان کوئیرا کدام است؟
یافتن بهترین ترجمه بافت شناسی جان کوئیرا بسیار اهمیت دارد؛ زیرا این درس از مهم‌ترین دروس و مباحثی است که دانشجویان پزشکی ملزم به یادگیری کامل و دقیق آن هستند. انتشاراتی‌های مختلفی اقدام به چاپ ترجمه این کتاب که توسط مترجم‌های مختلف انجام شده است کرده‌اند. اما ۳ ترجمه و انتشارات از میان آن‌ها دارای فروش بالایی هستند. دلیل آن نیز بیان ساده، کامل و دقیق است که یادگیری بهتر و بیشتر مباحث بافت‌شناسی را به دنبال دارد.

ترجمه بافت شناسی جان کوییرا از مسلم بهادری انتشارات رفیع
آخرین نسخه ویرایش‌ شده کتاب بافت‌شناسی جان کوئیرا از مسلم بهادری که توسط انتشارات رفیع چاپ شده است در حال حاضر با ویراست شانزدهم در اختیار شما قرار دارد. نسخه اصلی این کتاب به عنوان کامل‌ترین مرجع بافت‌شناسی در بیشتر کشورهای جهان تدریس می‌شود. ترجمه مسلم بهادری از این کتاب نیز از پرفروش‌ترین‌ها است؛ زیرا نوشتار مترجم به صورت ساده، روان و قابل فهم است و از طرفی دیگر انشارات رفیع از بهترین چاپ‌کنندگان کتاب‌های پزشکی و سایر رشته‌های مرتبط با آن به شمار می‌رود.
در آخرین نسخه ویرایش‌ شده ترجمه این کتاب، موارد زیادی تغییر یافته و به‌روز شده‌اند. به همین دلیل سعی کنید آخرین ویراست و نسخه منتشر ‌شده از آن را خریداری کنید. برخی ویژگی‌ها به آخرین نسخه این کتاب افزوده شده که در موارد قبل وجود نداشته است.
•    تصاویر به‌روز شده‌اند و توضیحات آن‌ها به‌طورکامل بیان شده است.
•    خلاصه مطالب بیان‌شده در هر فصل به صورت مرتب و قابل فهم در جدول‌های جداگانه آورده شده است.
•    در پایان هر فصل، خلاصه‌ای شامل نکات کلیدی و مهم آورده شده است.
•    پس از خلاصه، تعدادی سوال چهار گزینه‌ای برای خود‌آزمایی طراحی شده است که می‌تواند در فهم بهتر و همچنین آشنایی با سوالات آزمون‌ها از آن‌ها کمک بگیرید.
جلد این کتاب بسیار ضخیم، دارای قطع وزیری و اطلس رنگی است. علاوه بر دکتر مسلم بهادری، دکتر شیرازی و بخشعلی‌زاده نیز در تهیه این ترجمه نقش داشته‌اند. با خرید بهترین ترجمه بافت شناسی جان کوئیرا از انتشارات رفیع، از تخفیف‌ها و ارسال رایگان آن بهرمند شوید.

ترجمه بافت شناسی جان کوییرا از حسن زاده انتشارات ابن سینا
بهترین ترجمه کتاب بافت شناسی جان کوئیرا که توسط غلامرضا حسن ‌زاده ترجمه شده و توسط انتشارات ابن سینا چاپ شده است اکنون با ویراست شانزدهم می‌توانید آن را تهیه کنید. دکتر قربانی و خزاعی نیز در تهیه و ترجمه این کتاب نقش اساسی داشته‌اند. این ترجمه نیز از شهرت بالایی برخوردار بوده که باعث شده است افراد زیادی به دنبال تهیه آن باشند.
تعداد صفحات این کتاب ۶۸۸ صفحه، چاپ رنگی، قطع وزیری، جلد شومیز و نرم است؛ آخرین نسخه ویرایش و منتشر‌ شده آن نیز در سال ۱۴۰۲ به چاپ رسید. بیان مترجم و نویسنده در این کتاب به گونه‌ای است که تفکر و ذهن خواننده را از علوم پایه به سمت بالینی هدایت می‌کند. وجود عکس‌های بسیار در کنار متن زیر‌نویس گویا و پرسش‌های مناسبی که در بخش‌های مختلف کتاب بیان شده است باعث یادگیری بهتر و علاقمندی بیشتر به این مباحث می‌شود.
تمامی سرفصل‌های کتاب جان کوئیرا در بهترین ترجمه بافت شناسی جان کوئیرا که توسط دکتر حسن ‌زاده و همکاران انجام شده، آورده شده است. مطالعه کتاب اصلی در کنار این ترجمه می‌تواند به شما در یادگیری اصطلاحات بین‌المللی کمک کند. تهیه این کتاب از فروشگاه‌های اینترنتی و حضوری امکان‌پذیر است.

ترجمه بافت شناسی جان کوئیرا از دکتر نوبخت انتشارات آرتین طب
در سال ۱۴۰۰ آخرین چاپ کتاب بافت شناسی جان کوئیرا که توسط دکتر نوبخت ترجمه و توسط انتشارات آرتین طب به چاپ رسیده است منتشر شد. تعداد صفحات این ترجمه حدودا ۷۲۰ صفحه، قطع آن وزیری و به صورت تک جلدی موجود است؛ اما جلد آن به ۲ شکل شومیزی و سخت طراحی شده که تفاوت اندکی در قیمت آن ایجاد می‌کند. از طرفی دیگر انتخاب آن می‌تواند براساس سلیقه خریدار صورت بگیرد. جلد شومیزی باعث می‌شود که این کتاب وزن کمتری داشته باشد؛ اما ممکن است سریع‌تر دچار آسیب‌دیدگی شود.
در ویراست‌های جدید ترجمه این کتاب توسط آرتین طب، مطالب بسیار مهمی به آن افزوده شده است که کیفیت بیشتر متن را به دنبال دارد. آخرین چاپ این کتاب در سال ۲۰۲۱ از سیاه و سفید به رنگی تغییر پیدا کرده است. البته تصاویر این کتاب نیز به صورت رنگی هستند که باعث ایجاد حس بهتری در شما برای یادگیری بهتر می‌شوند.
حالا که به بهترین ترجمه بافت شناسی جان کوئیرا نیاز دارید می‌توانید از میان ۳ ترجمه حسن ‌زاده، نوبخت و بهادری یکی را انتخاب کنید. با توجه ‌به توضیحات گفته‌شده اگر هنوز تصمیم قطعی خود برای خرید ترجمه بافت شناسی جان کوئیرا را نگرفته‌اید، می‌توانید نسخه پی‌دی‌اف (pdf) آن‌ها را تهیه کنید تا از نظر رسایی متن و کیفیت ظاهری آن‌ها را بررسی کنید. پس از آن برای مطالعه راحت‌تر و یادگیری بهتر کتاب مورد نظر خود را خریداری کنید.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود

نظرات :

  1. User Avatar
    صدف  ـ  در تاریخ : 18 آذر 1402 17:45
    • 1
    به نظر من ترجمه دکتر بهادری بهترین ترجمه هست و متن بسیار قابل فهمی داره
پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.