خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » مرداد 95 ؛ برگزاری ۸ آزمون گروه پزشکی / کنکور دکتری تخصصی پزشکی
آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی و طب سنتی به همراه ۶ آزمون دیگر گروه پزشکی در مردادماه برگزار می شود.

خانه دکتری به نقل از خبرنگار مهر، آزمون های مختلفی در سال ۹۵ برگزار می شود و هر یک از ماه های سال به ترتیب زمان اعلام نتایج و برگزاری برخی از آزمون هاست.

زمان برگزاری آزمون دکتری تخصصی پزشکی: بخش کتبی آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی و طب سنتی ۷ مرداد ماه برگزار می شود و بخش شفاهی این آزمون در اواخر مردادماه برگزار می گردد.

آزمون های ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج کشور، جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج کشور، آزمون ملی دندانپزشکی، بهداشت کاران دهان و دندان، پذیرش دستیار پزشک خانواده و ارتقای دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور همگی در روز ۱۴ مردادماه برگزار می گردد.

و همچنین آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی نیز روز ۷ مرداد برگزار خواهد شد.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود

نظرات :

  1. User Avatar
    ميرحميدي  ـ  در تاریخ : 12 مرداد 1395 00:07
    • 0
    سلام لطفا مكان برگزاري ازمون ٢٧ مرداد طب سوزني وزارت بهداشت٥ كجا برگزار ميگردد و چون دوستم در خارج از ايران هستند روند ثبت نام را نمي دانند لطفا راجع به منابع ازمون توضيح دهيد اميدوارم به دوستم كه از راه دور يعني امريكا فقط براي اين ازمون ميايند كمك كنيد متشكرم
پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.