خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » دوره آنلاین نکته و تست زبان عمومی دکتری (ویژه وزارت بهداشت)
دوره نکته و تست زبان عمومی دکتری (ویژه وزارت بهداشت)


زبان عمومی دکتری با ضریب سه در کنکور دکتری وزارت بهداشت، نقش مهمی را ایفا می‌کند. در دو سال اخیر که ضریب زبان از یک به سه افزایش یافته است، نقش این درس در قبولی داوطلبان وزارت بهداشت، پررنگ‌تر شده است. این موضوع باعث شده است داوطلبان زمان و سرمایه بیشتری برای این درس در نظر بگیرند.

بخش‌های سه‌گانه سوالات زبان عمومی دکتری وزارت بهداشت، شامل گرامر، لغت و درک مطلب دارای نکات و تکنیک‌های تستی و کنکوری است که در کلاس‌های نکته و تست ارائه می‌شود. دوره نکته و تست زبان عمومی ویژه داوطلبان وزارت بهداشت در مجموعه دکتر وکیلی، با تدریس دکتر خیرآبادی، مدرس برتر زبان انگلیسی ارائه می‌شود.

 

مدرس دوره نکته و تست زبان عمومی

دکتر خیرآبادی، با بیش از ۱۸ سال سابقه تدریس زبان تخصصی، مدرس برتر زبان عمومی کنکور دکتری هستند. بسیاری از داوطلبان ادوار گذشته با شرکت در کلاس‌های نکته و تست زبان عمومی دکتری، موفق به کسب درصد مطلوب در درس زبان عمومی شده‌اند.

 

دوره نکته و تست زبان عمومی، برای چه کسانی مفید است؟
کلاس‌های نکته و تست زبان، می‌تواند برای تمامی داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت مفید باشد. علی‌الخصوص داوطلبانی که موفق نشده‌اند در مدت زمان مناسب و طبق برنامه‌ریزی مدون عمل کنند، می‌توانند با شرکت در دوره نکته و تست زبان عمومی، با فراگیری نکات مهم و درصدآور، به درصد مطلوب خود برسند.

داوطلبانی که طی چند ماه و طبق برنامه ریزی مدون و منسجم، مطالعه کرده‌اند، با شرکت در دوره نکته و تست، به نقاط قوت و ضعف خود پی می‌برند. این داوطلبان فرصت کافی خواهند داشت تا اقدامات لازم را جهت تبدیل نقاط ضعف به نقاط قوت انجام دهند.

زمان برگزاری

روزهای برگزاری دوره‌ی نکته و تست زبان وزارت بهداشت

جمعه ها ساعت ۱۰ الی۱۳  ، روزهای ۳۱ شهریور و ۷، ۱۴، ۲۱ مهرماه


هزینه دوره: ۵۰۰/۰۰۰ تومان
                              با تخفیف ۴۰۰/۰۰۰تومان                           




برای شرکت در دوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق زیر با ما تماس بگیرید:

شماره تماس ۰۹۱۲۷۲۴۱۴۸۰

واتساپ و تلگرام ۰۹۱۲۷۲۴۱۴۸۰




به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.