خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » برگزاری آزمون دکتری بهداشت در موعد مقرر / عدم تعویق آزمون

تعویق آزمون دکتری وزارت بهداشت
به گزارش خانه دکتری، آزمون دکتری بهداشت در روزهای ۵،۶،۷ تیر ماه ۱۴۰۰برگزار خواهد شد. متن اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی به شرح زیر می باشد:

نکاتی در خصوص برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی ph.D 

ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای داوطلبان، نکات زیر را در خصوص آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی )ph.D ) سال ۱۴۰۰ به اطلاع میرساند:

۱ )طبق تصمیم شورای سنجش و پذیرش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد آزمون رشته های نوبت سوم یعنی صبح روز یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۶ به شیوه الکترونیک در دانشگاههای محل حوزه آزمون برگزار شود. آزمون سایر نوبتها به شکل کاغذی برگزار خواهد شد.

۲ )بر این اساس رشته هایی که آزمون آنها بصورت الکترونیک خواهد بود عبارتند از: فیزیولوژی پزشکی، فیزیولوژی ورزشی، علوم بیومدیکال مقایسه ای، علوم تغذیه، علوم تشریحی، نانوفناوری پزشکی، فارماکولوژی پزشکی، اخالق پزشکی، شنوایی شناسی، اعضای مصنوعی و وسایل کمکی، گفتاردرمانی و ارگونومی.

۳ )داوطلبانی که آزمون آنها بصورت الکترونیکی میباشد میتوانند در روز آزمون همراه خود مداد یا خودکار داشته باشند اما همراه داشتن هرگونه یادداشت یا برگه چک نویس ممنوع است. به این داوطلبان در جلسه آزمون برگه چک نویس مهر شده توسط حراست دانشگاه، داده خواهد شد تا در صورت نیاز استفاده نمایند. در پایان آزمون این برگه ها جمع آوری خواهد شد.

۴ )طبق تصمیم شورای سنجش و پذیرش، پس از پایان آزمون، دفترچه سوالات جمع آوری خواهد شد. بنابراین داوطلبانی که آزمون آنها به شکل کاغذی است باید پس از پایان آزمون پاسخنامه و دفترچه سواالت خود را به مسئولان برگزارکننده تحویل دهند.

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۰ بهداشت

۵ )کارت ورود به جلسه آزمون، از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۱ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۴۰۰/۴/۴ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت خواهد بود و داوطلبان باید در این بازه زمانی کارت خود را از سایت دریافت نمایند. با توجه به اینکه باید قبل از آزمون، آمار داوطلبان مبتلا به بیماری کووید-۱۹ به حوزه های امتحانی اعلام شود، این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.

۶ )ورود داوطلبان به جلسه آزمون بدون کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر ممنوع است.

۷ )داوطلبان در تکمیل فرم خوداظهاری مربوط به بیماری کووید-۱۹ نهایت دقت را داشته باشند تا به اشتباه خود را بیمار معرفی نکنند. 
به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.