خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » سکوت وزارت بهداشت در برابر خواسته داوطلبان در خصوص تعویق آزمون دکتری
بیش از نیمی از داوطلب آزمون دکتری وزارت بهداشت خواستار به تعویق افتادن آزمون به دلیل شیوع ویروس کرونا شدند.

تعویق آزمون دکتری وزارت بهداشت

به گزارش خانه دکتری ، عده‌ای از داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت طی نامه‌ای خواستار تعویق آزمون دکتری شده‌اند. در حال حاضر تعداد زیادی داوطلب این نامه را امضا کرده‌اند.

در نامه مذکور اشاره شده سالانه عده زیادی از کادر بهداشت و درمان متقاضی آزمون‌های مختلف وزارت بهداشت هستند اما در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا، عده زیادی از آنها آمادگی برای آزمون‌ها و حتی ثبت نام در آنها را نداشته‌اند.

از سوی دیگر به دلیل تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، دفاع از پایان نامه‌ها و روند فارغ التحصیلی برخی از دانشجویان به تأخیر افتاده و نمی‌توانند در آزمون‌های وزارت بهداشت شرکت کنند.

 بخشهایی از متن این نامه

در همین راستا عده زیادی از وزارت بهداشت خواسته‌اند علاوه بر تعویق آزمون دکتری تخصصی در تیرماه، فرصت مجددی جهت ثبت نام آزمون‌ها برای جاماندگان فراهم کند.

ولی تا به این لحظه اقدامی از سوی وزارت بهداشت مبنی بر تعویق این آزمون صورت نگرفته و با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و حضور مردم در این انتخابات و احتمال درگیر شدن تعداد بیشتری از افراد به ویروس کرونا برگزاری آزمونهای پیش رو بخصوص آزمون دکتری وزارت بهداشت شرایط سختی را برای داوطلبان این آزمون به وجود آورده است.

زمان برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (D.Ph )سال ۱۴۰۰ وزارت بهداشت در تاریخ  ۵ ،۶ و ۷ تیر ماه می باشد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.