خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » مهلت مجدد ثبت‌نام برای آزمون دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۰
به گزارش خانه دکتری، سعید هاشمی نظری رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی، گفت: برای افرادی که موفق به ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی نشده‌اند مهلت مجددی از روز یکشنبه 19 اردیبهشت تا روز سه شنبه 21 اردیبهشت 1400در نظر گرفته شده است.

وی افزود: داوطلبان در این مهلت فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی https://www.sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام جدید و یا ویرایش اطلاعات ثبت نام قبلی خود اقدام نمایند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی عنوان کرد: آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی در روز‌های سوم، چهارم و پنجم تیرماه 1400 برگزار می‌شود و تا کنون بیش از 13هزار نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

گفتنی است متقاضیان تحصیلی در دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی باید در این آزمون ثبت نام کرده و پس از قبولی رشته های دانشگاه آزاد اسلامی را انتخاب کنند.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.