خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » فردا آخرین مهلت ثبت‌نام در شصتمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت
طبق اعلام مرکز سنجش و آموزش پزشکی، مهلت ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات برای شرکت در شصتمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت فردا ۸ بهمن‌ماه ۹۹ پایان می‌یابد.
مهلت ثبت‌نام در شصتمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت فردا پایان می‌یابدشصتمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت ۱۶ بهمن‌ماه ۹۹ برگزار می‎‌شود.

مهلت ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات برای شرکت در شصتمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت از ۱۴ دی‌ماه ۹۹ آغاز شده است و فردا ۸ بهمن‌ماه ۹۹ پایان می‌‎یابد. متقاضیان از ۱۴ بهمن‌ماه می‌توانند با ورود به سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی به آدرس https://www.sanjeshp.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت «MHLE» دارای ۱۰۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری و ۱۰۰ نمره «بدون نمره منفی» است.

هر کارنامه داری یک کد ویژه است که در بالای آن درج می‌شود و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی در پیوند «تأیید کارنامه» قابل استعلام است؛ بنابراین کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت‌کنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون صادر نخواهد شد. کارنامه شصتمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت ۱۶ بهمن‌ماه ۹۹ توزیع خواهد شد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.