خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » جزئیات دروس امتحانی کنکور دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۰ اعلام شد
اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی درخصوص دروس امتحانی، ضرایب و مدارک مورد پذیرش آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال ۱۴۰۰ رشته‌های گروه پزشکی منتشر شد.

جزئیات دروس امتحانی کنکور دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۰ اعلام شد

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، با توجه به اینکه شرط داشتن نمره زبان برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی حذف شده است، طبق تصمیم شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی مقرر شد درس زبان انگلیسی عمومی شامل 40 سوال (15 سوال درک مطلب، 15 سوال لغت و 10 سوال گرامر) با ضریب 3 برای همه رشته ها به عنوان یکی از دروس امتحانی به آزمون اضافه شود

تذكرات مهم:
1. عنوان مدرك تحصيلي داوطلبان اعم از دانشنامه يا گواهي تحصيلي بايد دقيقاً منطبق با رشته هاي قيد شده به عنوان مدارك تحصيلي مورد پذيرش باشد.

2. براساس مصوبه چهل و پنجمين جلسه مورخ 1389/12/27  شوراي عالي برنامه ريزي علوم پزشكي دارندگان دانشنامه و يا گواهي نامه تخصصي باليني و يافوق تخصصي باليني در رشته هايي كه دكتراي عمومي پزشكي جزو مدارك مورد پذيرش ميباشد، مجاز به شركت در آزمون مربوطه مي باشند.

 فایل مدارک مورد پذیرش و دروس و ضرايب آزمون دكتري تخصصي رشته هاي علوم پايه پزشكي، بهداشت و تخصصي سال تحصيلي 1401-1400
[حجم: 282.58 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: -1400-.pdf


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.