خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » اعلام نتایج نهایی پذیرش دستیار تخصصی رشته های زنان و زایمان و روانپزشکی
اعلام نتایج نهایی پذیرش دستیار رشته های زنان و زایمان و روانپزشکی از امروز چهارشنبه 8 شهریور.

به گزارش خانه دکتری، مصاحبه های معرفی شدگان در روز جمعه سوم شهریور برگزار شده است، در این آزمون بالغ بر 95 درصد افراد صلاحیتهای حرفه ای و بالینی آنها تایید شده که اسامی پذیرفته شدگان این دو رشته روان پزشکی و زنان و زایمان از امروز چهارشنبه 96/6/8 برروی سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir قرار خواهد گرفت .

همانطور که قبلأ ذکر شد دیگر عزیزانی که در مصاحبه مورد تایید قرار نگرفته اند به اولین رشته محلی  که پس از رشته های زنان و زایمان یا روانپزشکی که حد نصاب نمره قبولی را دارند معرفی شده اند که این دسته از داوطلبان نیز می توانند نتیجه خود را از روز چهارشنبه 96/6/8 برروی سایت سنجش آموزش پزشکی مشاهده نمایند.

نتایج نهایی پذیرش در چهل و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی ۲۵ مردادماه ۹۶ اعلام شد و با توجه به اعلام دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی، در دو رشته روانپزشکی و زنان و زایمان برای معرفی شدگان یک برابر ظرفیت مصاحبه برگزار شد.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.