خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » انتشار کارت ورود به جلسه آزمون الکترونيک و مصاحبه رشته های زنان و زایمان و روانپزشکی
دریافت كارت ورود به جلسه آزمون الكترونيك و مصاحبه رشته هاي روانپزشكي و زنان و زايمان از فردا

به گزارش خانه دکتری، پذیرفته شدگان دو رشته زنان و زايمان و روانپزشكي مي توانند از ساعت 10 صبح فردا سه شنبه 96/5/31 با مراجعه به سايت سنجش آموزش پزشكي به نشانی http://www.sanjeshp.ir كارت ورود به جلسه آزمون الكترونيك و مصاحبه و برگه راهنماي خود را دريافت نمايند .

1- آزمون الكترونيك رشته هاي روانپزشكي و زنان و زايمان به طور همزمان و در يك محل در روز جمعه 96/6/3 ساعت 8 صبح در مركز طبي كودكان برگزار خواهد شد.

2- مصاحبه ساختارمند رشته تخصصي روانپزشكي در روز شنبه 96/6/4 ساعت 8 صبح در مركز طبي كودكان  برگزار خواهد شد.

3- مصاحبه ساختارمند رشته تخصصي زنان و زايمان روز شنبه 96/6/4 ساعت 8 صبح در مركز مهارتهاي باليني دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني تهران برگزار خواهد شد.

نكته مهم:
داوطلباني كه صلاحيت باليني و حرفه اي آنها در اين مصاحبه مورد تاييد قرار گرفت، اسامي آنها به دانشگاهها اعلام و براي ثبت نام مانند بقيه قبول شدگان مراجعه مي كنند.

ديگر عزيزاني كه در مصاحبه مورد تاييد قرار نگيرند به ديگر رشته هايي كه انتخاب كرده اند(بجز رشته هاي زنان و زايمان و روانپزشكي) و حد نصاب نمره قبولي را دارند معرفي مي شوند.

داوطلبان مي بايست به تاريخ مصاحبه دقت نمايند . عدم حضوربه منزله انصراف از رشته مورد نظر مي باشد و اين گروه از افراد مجاز به شركت در آزمون پذيرش سال آينده(چهل و پنجمين دوره) نمي باشند.

آدرس مركز طبي كودكان:
تهران- خيابان قريب- بلوار كشاورز جنب مجتمع بيمارستاني امام خميني (ره)

آدرس مركز مهارتهاي باليني دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني تهران:
تهران- خيابان انقلاب-خيابان قدس- روبروي خيابان ايتاليا-مركز مهارتهاي باليني دانشگاه تهران درب دندانپزشكي- ساختمان شمار8


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.