خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » رسیدگی به شکایات چهل و چهارمین آزمون دستیاری پزشکی
به گزارش خانه دکتری٬ به گفته ی دکتر سید حسن هاشمی  وزیر بهداشت با صدور نامه ای به معاون برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، خواستار تشکیل کارگروهی برای رسیدگی به شکایات چهل و چهارمین آزمون دستیاری پزشکی با حضور نمایندگانی از معاونت آموزشی، دبیرخانه آموزش پزشکی و تخصصی، مرکز بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت شد.

در این نامه خطاب به طاهر موهبتی آمده است: «نظر به درخواست تعدادی از شرکت کنندگان در چهل و چهارمین آزمون دستیاری پزشکی در خصوص نتایج آزمون اعلام شده از سوی مرکز سنجش، ضرورت دارد با قید فوریت نسبت به تشکیل کارگروهی با عضویت معاونت آموزشی، دبیرخانه آموزش پزشکی و تخصصی و مرکز بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت متبوع، اقدام کنید.»

«ضمن استماع توضیحات نمایندگان شرکت کننده در آزمون مذکور و بررسی دقیق و همه جانبه مستندات موجود، نتیجه جمع بندی کارگروه را ظرف مدت یک هفته به اینجانب گزارش کنید.»

چهل و چهارمین آزمون دستیاری پزشکی ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۶ با حضور بیش از ۱۲ هزار داوطلب برگزار شد و کارنامه نتایج اولیه آزمون در روز دوشنبه ۸ خرداد ۹۶ منتشر شد. از زمان انتشار نتایج اولیه برخی از داوطلبان نسبت به نمرات خود اعتراضاتی را به مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرده اند.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.