خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » برگزاری آزمون پذیرش دوره‌های تکمیلی تخصصی در 21 اردیبهشت ماه
به گزارش خانه دکتری آزمون پذیرش دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) در روز پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه 96 برگزار می‌شود. کارت ورود به جلسه این آزمون در روزهای 19 و 20 اردیبهشت ماه در سایت دانشگاه‌ها موجود می‌باشد و داوطلبین می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه محل آزمون خود اقدام به دریافت کارت شرکت در آزمون نمایند.

در این دوره از برگزاری آزمون پذیرش دوره‌های تخصصی (فلوشیپ) تعداد یک هزار و 325 نفر ثبت نام کرده‌اند که از این میان 721 داوطلب مرد و 631 داوطلب زن هستند. این آزمون توسط دانشگاه‌های مجری طراحی و اجرا می‌شود و نظارت آن بر عهده مرکز سنجش و دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی است.
 
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در رابطه با افرادی که در آزمون کتبی حد نصاب لازم را کسب کنند، گفت این افراد به آزمون شفاهی معرفی خواهند شد. دانشگاه‌های علوم پزشکی آزمون شفاهی را به صورت روش‌های آسکی، PMP و همچنین مصاحبه ساختارمند برگزار می‌کنند. زمان‌بندی این آزمون‌ها را دانشگاه‌ها اعلام می‌کنند.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.