خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » فرصت سه روزه ثبت نام برای ۶ رشته تکمیلی تخصصی پزشکی
آزمون پذیرش دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار می شود و فرصت مجددی برای ثبت نام در ۶ رشته در روزهای ۱۹ تا ۲۱ فروردین ماه ۹۶ در نظر گرفته شد.

 زمان برگزاری آزمون: به گزارش خانه دکتری، آزمون پذیرش دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار می شود.
 
زمان دریافت کارت آزمون: داوطلبان می توانند در روزهای ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۶ کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت نمایند.

متقاضیان ثبت نام در ۶ رشته جهت شرکت در آزمون پذیرش دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) می توانند در روزهای شنبه ۱۹ فروردین ماه تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۱ فروردین ماه ۹۶ با مراجعه به مرکز سنجش آموزش پزشکی در این آزمون ثبت نام کنند.

بر اساس مصوبه هشتاد و یکمین جلسه کمیسیون دائمی معین شورای آموزش پزشکی و تخصصی در ۱۷ اسفند ۹۵ دوره های تکمیلی تخصصی با پیشنیاز رشته های روانپزشکی و بیماری های عفونی و گرمسیری به عنوان رشته های مورد نیاز و کم متقاضی صرفاً جهت این دوره اعلام شد.

متقاضیان رشته های روان درمانی، روان تنی، اختلالات روانی - جنسی، پزشکی خواب با پیش نیاز روانپزشکی و رشته های «پیشگیری و کنترل عفونت های بیمارستانی» و «بیماری های عفونی در بیماران مبتلا به نقص ایمنی و پیوند» تنها می توانند در این سه روز در این آزمون ثبت نام کنند.

تذکر: ثبت نام و ویرایش اطلاعات سایر داوطلبان از رشته های دیگر مجاز نیست.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.