خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » پذیرش دانشجوی پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی کرمان
 رییس دانشگاه آزاد اسلامی کرمان گفت: مجوزهای لازم برای پذیرش دانشجو در مقطع دکتری حرفه‌ای پزشکی برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۹۳ - ۹۲ به واحد کرمان داده شده است.

حمدالله منظری‌توکلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان با اشاره به دومین مرحله حضور هیئت ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بازدید از امکانات و پیشرفت‌های چشمگیر دانشکده پزشکی کرمان اظهار داشت: مجوزهای لازم برای پذیرش دانشجو در مقطع دکترای حرفه‌ای پزشکی برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۹۳ - ۹۲ به واحد کرمان داده شده است.

وی عنوان کرد: بازدید اخیر هیئت ارزیابی وزارت بهداشت از ساختمان در حال اتمام این دانشکده و همچنین امکانات بسیار قابل توجه و تجهیزات تدارک دیده شده، این هیئت را به این جمع‌بندی رساند که مجوزهای لازم برای پذیرش دانشجو در مقطع دکترای حرفه‌ای پزشکی برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۹۳ - ۹۲ به واحد کرمان داده شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمان با اشاره به نحوه پذیرش دانشجو در این دانشگاه ابراز داشت: پذیرش دانشجو از میان شرکت‌کنندگان در کنکور سال ۱۳۹۲ در مرحله تکمیل ظرفیت و از طریق مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی است.

حمدالله منظری توکلی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در یک سال اخیر برای اخذ موافقت با تاسیس این رشته در واحد کرمان تصریح کرد: در یک سال گذشته رایزنی‌های بسیار زیادی با مسئولان وزارت بهداشت و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی صورت پذیرفته و سرانجام‌ با مشارکت تمام مسئولان دانشگاه محقق شد.

منظری عنوان کرد: رئیس منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامی از حمایت‌های نمایندگان کرمان به ویژه زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و منظری‌توکلی نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه که تلاش‌های مجدانه این افراد در تحقق خواسته مردم دیار کریمان کمک فراوانی کردند، تشکر و قدردانی دارد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.