خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » رشته داروسازی عمومی بازنگری شد
دبیر شورای آموزش داروسازی و تخصصی از تصویب بازنگری رشته داروسازی در مقطع دکتری عمومی خبر داد و گفت: مهمترین ویژگی این بازنگری افزایش واحدهای کارورزی و به روز شدن سرفصل ها است.

به گزارش خانه دکتری، دکتر محمد عبداللهی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بازنگری رشته داروسازی در مقطع دکتری عمومی تصویب شد و به زودی به دانشگاه ها ابلاغ می شود.

وی مهمترین و شاخص ترین تغییرات این بازنگری را به روز رسانی سرفصل دروس برشمرد و گفت: علاوه بر اینکه سرفصل دروس به روز رسانی شده، تعدادی از واحدها هم بر اساس نیازهایی که یک داروسازی عمومی باید داشته باشد، اضافه شده است.

دبیر شورای آموزش داروسازی و تخصصی اظهار داشت: با توجه به نیازهایی که به تازگی در حوزه شرکت های دانش بنیان تعریف شده است واحدهای کارورزی هم برای دانشجویان اضافه شده است.

عبداللهی یادآور شد: در واقع کارورزی پیشرفته شده است و گذراندن این واحدها در بخش صنعت، شرکت های دانش بنیان، صنایع دارویی، تجهیزات پزشکی، تولید دارو و صنایع آرایشی و بهداشتی برای دانشجویان داروسازی عمومی در نظر گرفته شده است.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.