خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » آغاز اولین دوره مجازی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی ویژه اساتید
ثبت نام داوطلبین اولین دوره مجازی آموزش پزشکی ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه ها به زودی آغاز می شود.

به گزارش خانه دکتری به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر سید ناصر استاد مسئول راه اندازی دانشگاه علوم پزشکی مجازی کشور روند راه اندازی اولین دوره مجازی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و اعضای هیات علمی گروه پزشکی دانشگاه آزاد را تشریح کرد.

مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: پس از تصویب این دوره شیوه نامه آن در ۱۴ ماده و ۳ تبصره تدوین و به دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ شد.

وی با اشاره به تشکیل گروه آموزش پزشکی مجازی افزود: این گروه آموزشی متشکل از ۲۰ نفر اعضای هیات علمی و مدرسین مرتبط است.

مسئول راه اندازی دانشگاه علوم پزشکی مجازی کشور اظهار داشت: کارگاهی با عنوان تدوین طرح دوره واحدهای درسی مجازی ویژه مدرسین کارشناسی ارشد آموزش پزشکی برگزار شد و همچنین مراحل ثبت نام از داوطلبان از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی صورت پذیرفت.

استاد خاطرنشان کرد: سیستم سما برای مدرسین آموزش پزشکی راه اندازی شده است و جلسه ای با حضور اعضای ۲۰ نفره گروه آموزشی برگزار شده و دومین جلسه نیز ۲۸ شهریور برگزار می شود.

وی از تشکیل کمیته راهبردی به منظور تدوین برنامه های مربوط به مدیریت آموزشی این دوره سخن گفت و خاطرنشان کرد: ثبت نام نهایی و انتخاب واحد قطعی داوطلبان این دوره به زودی آغاز خواهد شد.

مسئول راه اندازی دانشگاه علوم پزشکی مجازی کشور با اشاره به آخرین آمار داوطلبان شرکت کننده در دوره کارشناسی ارشد آموزش پزشکی، گفت: تاکنون ۸۳۰ نفر در سامانه ثبت نام کرده اند که از این تعداد  ۴۴۴ نفر عضو هیات علمی بالینی و ۳۲۴ نفر عضو هیات علمی علوم پایه هستند.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.