خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت » اصلاح نتایج آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال 95
نظر به اظهارات تعدادی از شرکت کنندگان آزمون ارشد رشته های علوم پزشکی سال 95 مبنی بر بروز برخی اشتباهات در روند نمره دهی و صدور کارنامه آزمون نتایج بازنگری میگردد

به گزارش خانه دکتری ، دکتر لاریجانی طی نامه ای دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور را موظف به برگزاری کمیته ای جهت بررسی مجدد نتایج و کارنامه های علمی شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال 1395 نمود.
 
متن نامه به شرح زیر است:مقتضی است به منظور جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان عزیز از هر حیث و بازاطمینان بخشی به جامعه محترم دانشجویی در خصوص امنیت برگزاری آزمون از طرح سوال تا اعلام نتایج نهایی، هرچه سریعتر کمیته ای را جهت بررسی مجدد نتایج و کارنامه های علمی شرکت کنندگان تشکیل داده و ضمن بررسی مجدد این فرآیند، نسبت به صدور کارنامه های اصلاح شده اقدام و نتیجه را به اینجانب منعکس فرمایید.

آزمونهای ملی در حوزه علوم پزشکی از جمله حیطه های بسیار حساس و مهم است که نقش اساسی در ارزیابی توانمندیهای داوطلبان و گزینش متناسب دانشجویان برای رشته ها و مقاطع مختلف دارند. در این میان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی به لحاظ تعداد زیاد شرکت کنندگان و تعدد رشته ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

در این راستا ضروری است بازه های زمانی لازم برای انتخاب رشته و موارد دیگر از این قبیل تمدید گردد تا داوطلبان با آرامش لازم در این زمینه اقدام نمایند.
 
انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی تا روز سه شنبه 15 تیر سال 1395 تمدید شد.


به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود