خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت » ارتقا کمی و کیفی و گسترش رشته اتاق عمل
دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی ،بهداشت و تخصصی از برگزاری کمیته ارزشیابی و برنامه ریزی رشته اتاق عمل خبر داد. 

دکتر حاجتی با تاکید بر اینکه در گسترش آموزش علوم پزشکی ارتقای کمی و کیفی رشته ها به طور همزمان مدنظر قرار می گیرند اظهار داشت: در این جلسه درخواست دانشکده پرستاری خوی برای تاسیس رشته کارشناسی پیوسته اتاق عمل و همچنین درخواست دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برای تاسیس رشته کارشناسی ارشد اتاق عمل مورد بررسی قرار گرفت.

دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی ،بهداشت و تخصصی خاطرنشان کرد: برنامه های بازدید ادواری از دانشگاههای علوم پزشکی گلستان ،اردبیل ، نیشابور ، کردستان به منظور ارتقای کیفی رشته اتاق عمل در این جلسه مورد بحث قرار گرفت و تنظیم شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دکتر جمشید حاجتی دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی ،بهداشت و تخصصی با بیان اینکه جلسه کمیته ارزشیابی و برنامه ریزی رشته اتاق عمل در روز سه شنبه 31 فروردین 1395 برگزار گردیده بیان کرد: هدف این است که رشته های علوم پایه باتوجه به نیازهای نظام سلامت کشور و همسو با سایر علوم پزشکی گسترش و ارتقا یابند.

وی در پایان اذعان داشت: نتایج و مصوبات جلسات به صورت مکتوب به دانشگاههای مربوطه اعلام خواهد شد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.