خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت » انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ارشد گروه پزشکی
مرکز سنجش و آموزش پزشکی زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال ۱۴۰۰ و جزئیات برگزاری این آزمون را اعلام کرد. کارت آزمون ارشد پزشکی از فردا 23 تیر 1400 قابل دریافت می باشد.

به گزارش خانه دکتری،  آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال ۱۴۰۰ نوبت صبح و عصر روز پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۴۰۰ در دو نوبت صبح و عصر روز جمعه یکم مرداد ماه، در ۳۵ حوزه امتحانی برگزارمی‌شود.


شروع روند آزمون نوبت صبح ۷ و ۳۰ دقیقه، برگزاری آن راس ساعت ۹ صبح و شروع روند آزمون نوبت عصر ۱۴ و ۳۰ دقیقه شروع آن راس ساعت ۱۶ عصر است. مدت زمان پاسخگویی به سوالات کلیه رشته‌ها به مدت ۱۶۰ دقیقه خواهد بود.زمان دریافت کارت ورود به جلسه از تاریخ ۲۳ تا  ۲۷ تیر ماه خواهد بود. از ورود داوطلبان فاقد کارت ورود به جلسه، کارت ملی یا شناسنامه و ماسک به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.


داوطلب جهت دریافت کارت ۳ مرحله زیر را باید انجام دهد:

الف- مرحله اول: در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی پس از ورود با کد رهگیری، ابتدا فرم خود اظهاری (مندرج در همین سامانه) قابل رویت است. پس از تکمیل و تایید این فرم، به مرحله دوم وارد می‌شود. این فرم فقط در زمان فعال بودن سامانه جهت دریافت کارت، فعال است.


لازم به تاکید است پس از اتمام مهلت دریافت کارت ورود به جلسه، جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اعلام به حوزه امتحانی داوطلب، این فرم تا ۲۴ ساعت قبل از جلسه آزمون، قابل ویرایش خواهد بود. عدم تکمیل فرم مساوی عدم دریافت کارت و عدم امکان شرکت در جلسه است.


ب- مرحله دوم: در این مرحله پس از تکمیل فرم خود اظهاری مندرج در سامانه مرکز سنجش و آموزش پزشکی، ویرایش معدل فعال می‌شود. داوطلب در صورت نیاز به تصحیح معدل، گزینه ویرایش را انتخاب و در صفحه باز شده نسبت به تصحیح معدل خود اقدام کند در صورتیکه معدل صحیح باشد و نیاز به ویرایش نداشته باشد، گزینه ثبت نهایی ثبت شود. این مرحله فقط در زمان فعال بودن دریافت کارت فعال خواهد بود و پس از اتمام زمان دریافت کارت، ویرایش معدل به هیچ عنوان امکانپذیر نیست.


ج- مرحله سوم: پس از اتمام و ثبت نهایی دو مرحله قبلی، دریافت کارت فعال می‌شود و داوطلب می‌تواند کارت خود را دریافت کند. به همراه کارت برگه راهنما نیز چاپ خواهد شد.


داوطلبان فقط مجازند همراه خود مداد، پاککن، کارت شناسایی معتبر و ماسک (و فقط برای ۷ رشته مشخص شده ماشین حساب ساده) داشته باشند.


به منظور رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامتی کلیه داوطلبان، افرادی که مبتلا به بیماری کرونا می‌باشند، از سایر داوطلبان جدا شده و در فضایی مجزا امتحان خواهند داد.


زمان برگزاری آزمون و آدرس حوزه امتحانی مطابق جدول شماره ۳ بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلب، درج شده است. داوطلب ملزم است جهت اطلاع از جزئیات حوزه آزمون به آدرس سامانه اینترنتی دانشگاه مندرج در جدول ۳ مراجعه نماید. بر‌ای دریافت جدول‌ها اینجا کلیک کنید.

[حجم: 231.02 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: et-13-400_4_21-barghozari-azmoon-.pdf


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.