خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت » فرصت مجدد برای ویرایش حوزه آزمون ارشد پزشکی/ اعلام زمانبندی مربوط به متقاضیان استفاده از سھمیه استعداد درخشان
فرصت مجدد برای تصحیح حوزه امتحانی آزمون ارشد پزشکی و زمان ثبت نام استعداد درخشان توسط داوطلب و معرفی توسط دانشگاه مربوطه اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری متن اطلاعیه به شرح زیر می باشد: با سپاس بیكران به درگاه ايزد منان و با آرزوي توفیق براي تمامي داوطلبان به اطلاع متقاضیان آزمون و واجدین شرایط استفاده از سھمیه استعداد درخشان، میرساند:

١ -با توجه به درخواست داوطلبان، فرصت مجدد برای تصحیح حوزه امتحانی در نظر گرفته شده است. لذا متقاضیان میتوانند از ٢٢ لغایت ٢٣ خرداد ماه نسبت به تغییر حوزه امتحانی از طریق ھمین سامانه با وارد نمودن کد رھگیری خود اقدام کنند.

٢ -زمان ثبت نام استعداد درخشان توسط داوطلب و معرفی توسط دانشگاه به شرح جدول زیر میباشد:


٣ -کلیه متقاضیان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون واجد شرایط، که در آزمون ثبت نام نموده و کد رھگیری دریافت نمودهاند، میبایست مطابق زمان مندرج در جدول فوق در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی https://sanjeshp.ir/ نسبت به ثبت نام این سھمیه اقدام نمایند.

٤ -افراد متقاضی سھمیه استعداد درخشان بدون آزمون واجد شرایط که موفق به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد نشده اند، می بایست از تاریخ ١٩ لغایت ٢٢ تیرماه ابتدا ثبت نام اولیه را انجام دھند و پس از ثبت نام نھایی، کد رھگیری را دریافت کنند. سپس بلافاصله در ھمان زمان با وارد نمودن کد رھگیری نسبت به ثبت نام استعداد درخشان اقدام نمایند.

بسیار مھم: ثبت نام آزمون فقط یکبار انجامپذیر بوده و قابل ویرایش نمیباشد. ولی مرحله ثبت نام استعداد درخشان قابل ویرایش میباشد.

٥ -کلیه افراد متقاضی استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون میبایست مطابق زمان مندرج در جدول فوق جھت ارائه مدارک، و ثبت نام در دانشگاه و معرفی به مرکز سنجش آموزش پزشکی، به دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه نمایند.

٦ -انتخاب رشته محل ھمزمان با سایر داوطلبین عادی در تاریخھای اعلام شده در سامانه مرکز سنجش، خواھد بود.

بسیار مھم: داوطلبان سھمیه استعداد درخشان با آزمون، فقط یک فرم انتخاب رشته محل ھمانند داوطلبان عادی تکمیل خواھند نمود. داوطلبان سھمیه استعداد درخشان بدون آزمون دارای ٢ فرم مجزا برای انتخاب رشته محل میباشند. این افراد بایستی با توجه به شرایط ثبت نامی خود، فرم صحیح را تکمیل کنند.

متاسفانه دوره گذشته تعدادی از متقاضیان واجد شرایط استفاده از سھمیه استعداد درخشان بدون آزمون، فرم مخصوص انتخاب رشته محل استعداد درخشان بدون آزمون را تکمیل ننموده و این فرصت را از دست دادند.

٧ -تغییر سھمیه استعداد درخشان پس از معرفی دانشگاه و ثبت در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی امکان پذیر نمیباشد.

٨ -لازم به ذکر است زمانبندی اعلام شده بر اساس شرایط کنونی میباشد. لذا در صورت ھر گونه تغییر در ھر یک از مراحل، مراتب از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواھد شد. 
به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.