خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت » زمان برگزاری آزمون ارشد رشته ھاي گروه پزشكي سال١٤٠٠ اعلام شد
زمان برگزاری و سایر موارد آزمون كارشناسی ارشد رشته هاي گروه پزشكي سال1400 از سوی مرکز سنجش آموزش کشور اعلام شد.

به گزارش خانه دکتری، در این اطلاعیه آمده است: با سپاس بیكران به درگاه ايزد منان و با آرزوي توفیق براي تمامي داوطلبان و آرزوی قبولی طاعات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعید فطر، پیرو اطلاعیه شماره ١٠ به اطلاع ميرساند:

١ -آزمون در تاریخھای 1400/4/31 و 1400/5/1 طی نوبتھای صبح و عصر روزھای ٥شنبه و جمعه برگزار خواھد شد. رشته ھای امتحانی ھر یک از نوبتھای صبح و عصر، به ھنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در برگه راھنما، اعلام خواھد شد.

٢ -داوطلبان دقت نمایند ھمانند سال گذشته داوطلب موظف به تکمیل فرم خود اظھاری بیماری کرونا (مندرج در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی) میباشند. ھمانند سال گذشته افرادی که در زمان مقرر فرم خود اظھاری را تکمیل ننمایند مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و شرکت در آزمون نخواھند بود.

٣ -با توجه به تغییر زمان برگزاری آزمون، به منظور کمک به داوطلبانی که خواھان تغییر محل آزمون میباشند، فرصت مجدد جھت تغییر شھر محل آزمون در نظر گرفته شده است. لذا متقاضیان میتوانند به مدت ٢ روز از تاریخ 1400/3/22 لغایت 1400/3/23، فقط نسبت به تغییر شھر آزمون خود اقدام کنند.

٤ -متقاضیان سھمیه استعداد درخشان دقت نمایند با توجه به تغییرات ایجاد شده در زمان برگزاری آزمون، ثبت نام استعداد درخشان در تاریخھای اعلام شده قبلی اجرا نخواھد شد. لذا این متقاضیان، در تاریخ 1400/3/22به اطلاعیهای که در رابطه با زمان ثبت نام این سھمیه، مراجعه به دانشگاه جھت تایید و معرفی دانشگاه به مرکز سنجش آموزش پزشکی، در سامانه مرکز سنجش قرار خواھد گرفت مراجعه نمایند.ً  

٥ -با توجه به تغییر بوجود آمده برخی از تغییرات زمانبندی به شرح زیر میباشد. بقیه مراحل متعاقب اعلام خواھد شد.

زمان برگزاری آزمون ارشد رشته ھاي گروه پزشكي سال١٤٠٠ اعلام شد
٦ -لازم به ذکر است زمانبندی اعلام شده بر اساس شرایط کنونی میباشد. لذا در صورت ھر گونه تغییر در ھر یک از مراحل، مراتب از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir اعلام خواھد شد. 


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.