خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » شروع دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد پزشکی دانشگاه آزاد از فردا

شروع دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد پزشکی دانشگاه آزاد از فردا

کد مطلب: 2114
تاریخ: 1396/04/17
نظرات: 0
  • Like
  • 0

شروع دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد پزشکی دانشگاه آزاد از فردا

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال٩٦ در روزهای ۱۸ تا ۲۳ تیرماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی توزیع می شود که داوطلبان پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این تاریخ باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد پزشکی دانشگاه آزاد از فردا یکشنبه 18 تیر 96

به گزارش خانه دکتری به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال96 در روزهای 18تا 23 تیرماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir توزیع می شود که داوطلبان پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این تاریخ باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

زمان برگزاری آزمون: زمان برگزاری آزمون رشته های مختلف مطابق جدول منتشر شده در دفترچه راهنمای ثبت نام در روزهای پنجشنبه و جمعه 22و 23 تیرماه سال 1396 در دو نوبت صبح و عصر برگزار و نتایج نهایی، 8 مرداد اعلام می‎شود

آزمون های نوبت صبح ساعت 9 صبح و آزمون های نوبت عصر ساعت 15 برگزار می گردد.

اعلام كليد اوليه آزمون در تاریخ  96/04/28 می باشد و کلید نهایی سوالات آزمون 96/05/08  اعلام خواهد شد.

قابل توجه داوطلبین محترم مهلت ارسال اعتراض به سؤالات آزمون فقط بصورت اينترنتي در تاریخ 96/04/28 لغایت 96/04/31 می باشد.

با توجه به لزوم اجرای ماده ٩٠ قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، مبنی بر اختصاص سهمیه ٥ درصد به جانبازان کمتر از ٢٥ درصد جانبازی و همسر و فرزندان آنها و همسر و فرزندان رزمندگان بسیجی دارای حداقل ٦ ماه حضور داوطلبانه در جبهه، مقرر شد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مجدداً فقط مجاز به تغییر و انتخاب سهمیه باشند.

لذا داوطلبان باید پیش از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون با کدرهگیری خود وارد سامانه شده و درصورت نیاز به تغییر سهمیه خود گزینه «نیاز به ویرایش سهمیه را دارم» را انتخاب کرده و پس از تغییر سهمیه، گزینه «تائید و دریافت کارت و برگه راهنما» را بزنند.

داوطلبان درصورتیکه نیاز به تغییر سهمیه نداشته باشند گزینه «نیاز به ویرایش سهمیه ندارم» را انتخاب و سپس گزینه «تائید و دریافت کارت و برگه راهنما» را انتخاب کنند. این زمان آخرین فرصت برای تغییر سهمیه خواهد بود.

متقاضیان سهمیه مربوط به ایثارگران (جامعه هدف بنیاد شهید) هستند و باید کدملی خود را وارد کنند. متقاضیان سهمیه مربوط به رزمندگان بسیجی (فقط رزمندگانی که مدت حضور در جبهه را دارند و همسر و فرزندان آنان) باید کد رهگیری ١٢ رقمی را که قبلاً با مراجعه به مراجع ذیربط طبق بند ٥ - ١ - الف دفترچه راهنمای ثبت نام دریافت کرده اند، در قسمت مربوطه وارد کنند.

 براساس یکصدو بيست و دومين جلسه مورخه 92/11/06 شواری معين شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی کسب حدنصاب 50 % ميانگين کل نمرات شرکت کنندگان در آزمون کتبی هررشته و کسب حداقل %30 نمره کل آزمون جهت قبولی در آزمون کارشناسی ارشد ناپيوسته رشته های علوم پزشکی با رعایت سایر شرایط و مقررات الزامی است.

داوطلبان متقاضي استفاده از آئين نامه تسهيلات ادامه تحصيل استعدادهاي درخشان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي با آزمون و بدون آزمون ورودي، ميبايست پس از مطالعه آيين نامه مربوطه درصورت احراز شرايط لازم، مطابق با اطلاعيه ها و دستورالعمل هاي بعدي اين مركز به نشانی http:// edc.behdasht.gov اقدام نمايند.

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: https://phdhome.ir/?newsid=2114
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود