خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت » انتشار کارت ورود به جلسه آزمون كارشناسي ارشد گروه پزشكي ٩٦
برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون كارشناسي ارشد رشته هاي گروه پزشكي سال 96 از روز یکشنبه 18 تیر اقدام فرمایید.

به گزارش خانه دکتری، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، ١٨ لغایت ٢٣ تيرماه سال 1396 از طریق سامانه http://www.sanjeshp.ir می باشد.

زمان برگزاری رشته های مختلف مطابق جدول شماره ٢ دفترچه راهنمای ثبت نام ( صفحه ٣٨ ) خواهد بود.

با عنایت به لزوم اجرای ماده ٩٠ قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ،مبنی بر اختصاص سهميه ٥% به جانبازان محترم کمتر از ٢٥ % درصد جانبازی و همسر و فرزندان این عزیزان و همسر و فرزندان رزمندگان بسيجی که دارای حداقل ٦ ماه حضور داوطلبانه در جبهه میباشند، مقرر گردید داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مجدداً فقط مجاز به تغيير و انتخاب سهميه باشند.

لذا داوطلبان دقت نمایند پيش از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون میبایست با کدرهگيری خود وارد سامانه شده و درصورت نياز به تغيير سهميه خود گزینه "نياز به ویرایش سهميه را دارم" انتخاب نموده و پس از تغيير سهميه، گزینه "تائيد و دریافت کارت و برگه راهنما" زده شود. درصورتيکه نياز به تغيير سهميه نداشته باشند گزینه "نياز به ویرایش سهميه ندارم" را انتخاب و سپس "تائيد و دریافت کارت و برگه راهنما" زده شود. بدیهی است این زمان آخرین فرصت برای تغيير سهميه خواهد بود.

در این راستا کلیه ثبت نام کنندگان اعم از سھمیه آزاد یا رزمنده میبایست از تاریخ ١٨ لغایت ٢٣ تیرماه پیش از دریافت کارت ورود به جلسه، مجدداً سھمیه مورد درخواست خود را ثبت نمایند. بعبارتی پس از تعیین سھمیه آزمونی خود، مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه خواھند شد.

*** لینک دریافت جدول آدرس حوزه هاي آزمون كارشناسي ارشد سال 96 (کلیک کنید)
[حجم: 125.53 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: et-10-.pdf

به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.