خانه دکتری » اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت » اسامی معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كارشناسي ارشد گروه وزارت بهداشت - سال 95 دانشگاه شاهد
معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كارشناسي ارشد گروه وزارت بهداشت - سال 95  دانشگاه شاهد  منتشر شد.
 
 
به گزارش خانه دکتری متن اطلاعیه به شرح زیر می باشد:
با استعانت از درگاه ايزد منان، توجه داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد سال 95 را كه متقاضي ادامه تحصیل در رشته های مورد پذيرش دانشگاه شاهد/ دانشگاه ع.پ بقیه ا... بوده و در زمان مقرر نسبت به انتخاب آن دانشگاه اقدام نموده اند، به نكات زير جلب مينمايد:
 
 
1- داوطلبان اين رشته ها با وارد نمودن كد رهگیری ميتوانند نتیجه خود را مشاهده نمايند .
 
 
2- اسامي اعلام شده چند برابر ظرفیت بوده و صرفاً بر اساس اولويت نمره و انتخاب محل داوطلب ميباشد و هیچ گونه حقي را اعم
از قبولي يا مجاز بودن و ... برای داوطلب ايجاد نمي كند.
 
 
3- زمان مصاحبه برای دانشگاه شاهد روز يكشنبه 95/5/10  و برای دانشگاه ع.پ بقیه ا... روز سه شنبه 95/5/5 می باشد

4- جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز، زمان دقیق و مكان برگزاری مصاحبه به آدرس سامانه اينترنتي دانشگاه بقیه ا...(عج)
ir.ac.bmsu.www و دانشگاه شاهد ir.ac.shahed.www مراجعه نمايند.
 
به گزارش «روابط عمومی» دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه، در اطلاعیه ای جدول زمانبندی ​بررسی صلاحیت های عمومی معرفی شدگان چندبرابرظرفیت مقطع کارشناسی ارشد (گروه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي)  ​سال 95 دانشگاه شاهد را به شرح زیر اعلام کرد:
 

حضور راس ساعت

تاريخ مراجعه

گروه

10

يكشنبه 95/5/10

خواهران و برادران

 
 نکات مهم:

1.     مکان: ابتدای آزاد راه خلیج فارس، روبروی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، دانشگاه شاهد، مجتمع آموزشی ایثار؛
وسیله ایاب و ذهاب از ايستگاه متروی حرم مطهر امام خمینی(ره ) به دانشگاه فراهم می باشد.

2.     مدارک مورد نیاز: اصل شناسنامه و کارت ملی ـ یک برگ تصویر صفحه اول شناسنامه- یک قطعه عکس 4*3 (لطفاً خودکار آبی نیز همراه داشته باشید)

3.      به استحضار کلیه معرفی شدگان محترم می رساند، ورود به دانشگاه شاهد برای تمامی خواهران محترم(اعم از معرفی شدگان و همراهان آنان) با توجه به ضوابط اختصاصی دانشگاه، صرفا با حجاب برتر(چادر) امکان پذیر می باشد.

4.      اسامی اعلام شده چند برابر ظرفیت بوده و قبولی تلقی نمی شود و از این نظر هیچ گونه حقی را برای داوطلب ایجاد نمی نماید. همچنین عدم حضور در این مرحله از بررسی، به منزله انصراف از حضور در دانشگاه شاهد تلقی می گردد و متعاقبا هیچ اقدامی در این رابطه امکانپذیر نخواهد بود.

5.     تمامی معرفی شدگان محترم لازم است راس ساعت تعیین شده حضور یابند. ضمنا با توجه به اینکه زمان بررسی پرونده هر یک از مراجعین متفاوت بوده و از زمان حضور در دانشگاه و شروع بررسی ها بعضا تا 4 ساعت ادامه می یابد، خواهشمند است برنامه ریزی لازم را در این خصوص به انجام رسانید

6.      به منظور تکمیل نمودن فرم اطلاعات مورد درخواست دانشگاه، لازم است نام، نشانی دقیق و تلفن تماس سه نفر از معرفین خود (از محل کار، تحصیل و سکونت) که حتی الامکان خویشاوند نباشند و همچنین نشانی دقیق محل سکونت حداقل پنج سال اخیر خود را به همراه داشته باشید.
 


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.