خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » ثبت‌نام آزمون تعیین سطح EPT از ۲۲ اردیبهشت آغاز می شود

ثبت‌نام آزمون تعیین سطح EPT از ۲۲ اردیبهشت آغاز می شود

کد مطلب: 2447
تاریخ: 1397/02/18
نظرات: 0
  • Like
  • 0

ثبت‌نام آزمون تعیین سطح EPT از ۲۲ اردیبهشت آغاز می شود

ثبت نام نوبت دوم برای آزمون تعیین سطح زبان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی (EPT) از شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز می شود.


به گزارش خانه دکتری به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، با توجه به درخواست های مکرر متقاضیانی که موفق به ثبت نام در آزمون تعیین سطح قبلی نشده اند، ثبت نام آزمون بعدی از روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه از طریق سایت english.iau.ac.ir آغاز خواهد شد و تا ساعت ۲۴ روز ۲۶ اردیبهشت ادامه دارد.

بر اساس مصوبه شورای برنامه‌ ریزی آموزشی دانشگاه و به منظور بهبود سطح زبان انگلیسی دانشجویان دوره دکتری تخصصی، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری دورههای آمادگی زبان EPT کرده که شرط ورود به این کلاس‌ ها شرکت در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی و کسب حداقل نمره ۲۰۰ از ۱۰۰۰ است.
متقاضیان با توجه به نمره کسب شده، به سه سطح توانمندی دسته بندی می‌ شوند. داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بین ۲۰۰ تا ۳۹۰ شده در کلاس های سطح یک، داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بین ۴۰۰ تا ۵۹۰ شده در کلاس های سطح دو و داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بالاتر از ۶۰۰ شده در کلاس های سطح سه ثبت نام می شوند.
این کلاس ها در هر ترم به مدت یک ماه و نیم و ۹ ساعت در هفته خواهد بود که جزئیات و روزهای برگزاری کلاسها متعاقبا اعلام خواهد شد.
ثبت نام آزمون تعیین سطح برای کلاسهای EPT از امروز آغاز و تا مورخ ۲۶اردیبهشت ساعت ۲۴:۰۰ ظهر ادامه خواهد داشت و داوطلبانی مجاز به ثبت نام می باشند که در آزمون قبلی نمره کمتر از ۲۰۰ کسب نموده اند و یا شرکت نکردند و داوطلبانی که نمره بالاتر از ۲۰۰ کسب نموده اند حق شرکت در آزمون مذکور را ندارند و در صورت ثبت نام هزینه عودت داده نخواهد شد. و این آزمون همزمان در شهرهای تهران ، تبریز ، شیراز، اصفهان و مشهد برگزار خواهد شد.
در صورتی که میانگین نمرات کسب شده در آزمونهای پایان هر ترم آموزشی، حداقل ۵۰ باشد، نمره مذکور به عنوان جایگزین نمره آزمون زبان EPT دانشجویان دوره دکتری تخصصی قابل پذیرش خواهد بود.

به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: https://phdhome.ir/?newsid=2447
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود