خانه دکتری » اخبار زبان عمومی » برگزاری آزمون MSRT در روز جمعه 10 آذر/ اضافه شدن حوزه های جدید برگزاری آزمون
برگزاری آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (msrt) درپایان هفته جاری

ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شنبه 13 آبان 96 از ساعت 10 صبح آغاز شد و مهلت ثبت نام در این دوره به پایان رسید.

تخصیص حوزه جدید
به گزارش خانه دکتری، بدینوسیله به اطلاع داوطلبان محترم استان گلستان می رساند که دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به حوزه های برگزاری آزمون msrt اضافه شده و از آذر ماه 96 آزمون در دانشگاه فوق برگزار می گردد.

دریافت کارت ورود به جلسه:
داوطلبان محترم توجه نمایند حتما" کارت ورود به آزمون را در تاریخ و ساعت تعیین شده از سامانه دریافت نمایند در غیر اینصورت به هیچ عنوان نمی توانند وارد محل برگزاری آزمون شوند و در روز برگزاری آزمون کارت برای داوطلبی صادر نخواهد شد. ضمنا" دریافت کارت آزمون سه روز قبل از برگزاری ازمون یعنی از ساعت 7 صبح روز سه شنبه 7 آذر 96 لغایت 7 صبح روز برگزاری آزمون، ساعت حضور از ساعت 8/15 الی 9 و شروع آزمون ساعت 9/15 می باشد.

شهرهای برگزاری آزمون:
تهران-اهواز-اصفهان-اردبیل -ارومیه-اراک-ایلام-بابلسر-بیرجند-خرم آباد -رشت-زاهدان-شیراز-کرمانشاه-کرمان-قم-سنندج -قزوین-مشهد(داتنشگاه فردوسی و امام رضا ع)-همدان-یزد- گرگان(دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی)

توجه: حوزه های برگزاری دارای ظرفیت بوده و بعد از تکمیل ظرفیت هر حوزه تا قبل از تاریخ پایان ثبت نام حوزه فوق در لیست ثبت نام بسته و صفر خواهد شد.

یادآوری: شروع ثبت نام مرحله بعدی آزمون msrt از روز یکشنبه 19 آذر ماه تا شنبه 96/9/25 ساعت 18 خواهد بود.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.