خانه دکتری » اخبار زبان عمومی » آزمون GRE در 6 آبان سال 1396 برگزار می شود
آزمون GRE) SUBJECT) روز شنبه 6 آبان ماه 1396 برگزار خواهد شد.

به گزارش خانه دکتری، بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان آزمون GRE) SUBJECT) روز شنبه مورخ 96/08/06 (Oct.28.2017) مي‌رساند، لازم است به منظور شركت در آزمون حداقل يك ساعت قبل از شروع فرايند آزمون باهمراه داشتن پرینت Admission Ticket و يا تایید ثبت نام كه از سوي شركت ETS به ایمیل داوطلبان ارسال گرديده و همچنين دو عددكارت شناسايي معتبر عكس دار (پاسپورت ، كارت ملي ...) به آدرس ذيل مراجعه فرمايند.

تهران – خيابان كريم‌خان زند- بين خيابان هاي استاد نجات الهي و سپهبدقرني - پلاك204 - سازمان سنجش آموزش كشور

زمان برگزاري آزمون : روز شنبه مورخ 96/08/06 ساعت 8:30 صبح

یکی از آزمون های بین المللی شناخته شده که با استقبال گسترده دانشجویان و علاقمندان به تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی معتبر خارج از کشور همراه شده است، GRE بوده که بیشتر مورد تقاضای دانشگاه های آمریکای شمالی بوده و برای پذیرش در مقطع دکتری، از متقاضی خواسته می شود تا مدرک شرکت در آزمون و کسب نمره حداقلی را ارائه کند.یکی از آزمون های بین المللی شناخته شده که با استقبال گسترده دانشجویان و علاقمندان به تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی معتبر خارج از کشور همراه شده است، GRE بوده که بیشتر مورد تقاضای دانشگاه های آمریکای شمالی بوده و برای پذیرش در مقطع دکتری، از متقاضی خواسته می شود تا مدرک شرکت در آزمون و کسب نمره حداقلی را ارائه نماید.

آزمون GRE Subject تستی است که سطح اطلاعات شما از رشته تخصصی خود را به زبان انگلیسی می سنجد. این آزمون هم از آزمون های سازمان غیر انتفاعی ETS می باشد و به همین دلیل می توان این آزمون را آزمونی تخصصی با درجه سختی نسبتا بالا دانست.

آزمون GRE Subject در رشته های رشته بیو شیمی ، زسیت شناسی سلولی مولکولی ،رشته زیست شناسی، رشته شیمی، رشته ادبیات زبان انگلیسی ،رشته ریاضیات، رشته فیزیک، رشته روان شناسی برگزار می شود.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.