خانه دکتری، اولین و تنها وب سایت ارشد و دکتری دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و درگاه پرداخت بانک ملت و بانک سامان
» » توزیع کارنامه MHLE دوره 42 از یکشنبه 23 مهر

توزیع کارنامه MHLE دوره 42 از یکشنبه 23 مهر

کد مطلب: 2311
تاریخ: 1396/07/20
نظرات: 0
  • Like
  • 0

توزیع کارنامه MHLE دوره 42 از یکشنبه 23 مهر

توزیع کارنامه این دوره از آزمون از هفته آینده روز یکشنبه 23 مهر از ساعت 18 عصر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت می باشد.
کارنامه آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت روز یکشنبه هفته آینده منتشر خواهد شد.

به گزارش خانه دکتری، کارنامه آزمون MHLE دوره 42 روز یکشنبه 23 مهر قابل دریافت می باشد.

آزمون دوره 42 زبان MHLE  روز پنج شنبه 13 مهر ماه 96 برگزار شد و توزیع کارنامه این دوره از آزمون از هفته آینده روز یکشنبه 23 مهر از ساعت 18 عصر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir قابل دریافت می باشد.

هر کارنامه دارای یک کُد ویژه به نام Certification Code بوده و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی (در پیوند «دریافت و تأیید کارنامه» بخش: Check Certificate Validity قابل استعلام است؛ بنابراین، کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون، صادر نخواهد شد. مراجع گوناگون (دانشگاهها، سازمانها، ...) می توانند به همین روش، از درستی کارنامه اطمینان حاصل کنند.

تذکر مهم: قابل توجه داوطلبان، ثبت نام در دوره بعد این آزمون (دوره 43) از 1 آبان شروع خواهد شد و تا 17 آبان ماه 96 ادامه خواهد داشت.

آزمون MHLE توسط مرکز سنجش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون برگرفته شده از آزمون تافل کاغذی (TOEFL PbT) است؛ البته تعداد سئوالات آن کمتر است.

وزارت بهداشت ایران ، این آزمون را جهت داوطلبان ادامه تحصيل در دوره های دكتری تخصصی داخل و اعزام به خارج برگزار می نماید.

این آزمون در سال بطور میانگین شش بار برگزار می شود که در سال 96 در روزهای 31 فروردین ، 12 مرداد، ۱۳ مهر، ۲۵ آبان، ۷ دی، ۵ بهمن برگزار خواهد شد و شرکت در آن هیچ محدودیتی ندارد. شما می توانید هر بار برای این آزمون ثبت نام کرده و در آن شرکت نمایید.


به اشتراک بگذارید:

کاربر گرامی؛
برای خرید جزوات و استفاده از امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.


لینک کوتاه مطلب: https://phdhome.ir/?newsid=2311
نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما:  *
ایمیل شما:  *
متن نظر شما:  *
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود