خانه دکتری » اخبار زبان عمومی » توزیع کارنامه MHLE دوره 42 از یکشنبه 23 مهر
کارنامه آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت روز یکشنبه هفته آینده منتشر خواهد شد.

به گزارش خانه دکتری، کارنامه آزمون MHLE دوره 42 روز یکشنبه 23 مهر قابل دریافت می باشد.

آزمون دوره 42 زبان MHLE  روز پنج شنبه 13 مهر ماه 96 برگزار شد و توزیع کارنامه این دوره از آزمون از هفته آینده روز یکشنبه 23 مهر از ساعت 18 عصر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir قابل دریافت می باشد.

هر کارنامه دارای یک کُد ویژه به نام Certification Code بوده و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی (در پیوند «دریافت و تأیید کارنامه» بخش: Check Certificate Validity قابل استعلام است؛ بنابراین، کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون، صادر نخواهد شد. مراجع گوناگون (دانشگاهها، سازمانها، ...) می توانند به همین روش، از درستی کارنامه اطمینان حاصل کنند.

تذکر مهم: قابل توجه داوطلبان، ثبت نام در دوره بعد این آزمون (دوره 43) از 1 آبان شروع خواهد شد و تا 17 آبان ماه 96 ادامه خواهد داشت.

آزمون MHLE توسط مرکز سنجش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون برگرفته شده از آزمون تافل کاغذی (TOEFL PbT) است؛ البته تعداد سئوالات آن کمتر است.

وزارت بهداشت ایران ، این آزمون را جهت داوطلبان ادامه تحصيل در دوره های دكتری تخصصی داخل و اعزام به خارج برگزار می نماید.

این آزمون در سال بطور میانگین شش بار برگزار می شود که در سال 96 در روزهای 31 فروردین ، 12 مرداد، ۱۳ مهر، ۲۵ آبان، ۷ دی، ۵ بهمن برگزار خواهد شد و شرکت در آن هیچ محدودیتی ندارد. شما می توانید هر بار برای این آزمون ثبت نام کرده و در آن شرکت نمایید.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.