خانه دکتری » اخبار زبان عمومی » برگزاری آزمون تولیمو پنج شنبه 26 مرداد
آزمون مرحله 119 تولیمو روز پنج شنبه 26 مرداد ماه سال 96 برگزار خواهد شد.

به گزارش خانه دکتری، این دوره از آزمون در ۲۶ مرداد ۹۶ در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شيراز، تبريز، گرگان، كرمانشاه، رشت، آمل، يزد، زنجان، زاهدان، بيرجند و كرمان برگزاري خواهد شد و هزينه ثبت نام در آزمون ۵۵۰,۰۰۰ (ريال) می باشد. زمان ثبت نام در این مرحله از آزمون به پایان رسیده است.

زمان دریافت کارت: کارت ورود به جلسه آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو از روز سه شنبه 23 مرداد منتشر می شود و داوطلبان با وارد كردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، نام و نام‌ خانوادگي، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرينت کارت آزمون اقدام نمایند..

زمان اعلام نتایج: نتايج آزمون تولیمو معمولا بين 30 تا 40 روز پس از آزمون آماده مي شود و از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org منتشر مي شود

تولیمو یا TOLIMO، مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organizationمی باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد.

تذکر: آزمون مرحله Tolimo 120 در تاریخ 1396/06/30  منحصرأ در مركز تهران برگزار خواهد شد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.