خانه دکتری » اخبار زبان عمومی » برگزاری آزمون MSRT جمعه 27 مرداد
 آزمون زبان MSRT  روز جمعه 27 مرداد در شهرهای اعلام شده برگزار خواهد شد.

به گزارش خانه دکتری، آزمون MSRT جمعه ۲۷ مرداد در شهرهای تهران-تبریز-اصفهان-ارومیه-اراک اردبیل-بابلسر-خرم آباد-رشت-زاهدان -سنندج-شیراز-کرمانشاه-کرمان-قزوین-مشهد(دانشگاه امام رضا ع وفردوسی)-همدان-یزد برگزار خواهد شد .

زمان دریافت کارت آزمون: داوطلبان محترم توجه نمایند حتما" کارت ورود به جلسه آزمون را در تاریخ و ساعت تعیین شده از سامانه دریافت نمایند در غیر اینصورت به هیچ عنوان نمی توانند وارد محل برگزاری آزمون شوند و در روز برگزاری آزمون کارت برای داوطلبی صادر نخواهد شد. ضمنا" دریافت کارت آزمون سه روز قبل از برگزاری ازمون می باشد (از ساعت ۷ صبح روز سه شنبه هفته ایی که آزمون در ان برگزار می گردد لغایت ۷ صبح روز برگزاری آزمون).

زمان اعلام نتایج: نتایج این آزمون در تاریخ شنبه 4 شهریور 96 اعلام خواهد شد. (96/06/04) .داوطلبین می توانند کارنامه خود را از طریق وب سایت http://msrt-exam.msrt.ir دریافت کنند یا با مراجعه به سازمان دانشجویان خارج از کشور آن را دریافت کنند.

بخش های آزمون MSRT
این آزمون شامل سه قسمت می شود:

1- بخش مهارت شنیداری (Listening Comprehension) شامل ۳۰ سوال شنیداری در ۱۵ دقیقه
2- گرامر و ساختار (Structure and Written Expression) شامل ۳۰ تست در ۲۰ دقیقه
3- مهارت درک مطلب (reading comprehension) شامل ۴۰ تست در ۴۰ دقیقه

تذکر: ثبت نام مرحله بعدی آزمون از روز یکشنبه 5 شهریور ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد و تا چهارشنبه 15 شهریور ادامه خواهد داشت.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.