خانه دکتری » اخبار زبان عمومی » توزیع کارنامه آزمون MHLE از فردا
انتشار کارنامه آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت دوره 41  از فردا 

به گزارش خانه دکتری دوره ۴۱ ام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت روز پنج شنبه ۱۲ مرداد ساعت ۹ صبح برگزار شد و نتایج این آزمون فردا یکشنبه 22 مرداد بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی http://sanjeshp.irقرار خواهد گرفت 

آزمون MHLE توسط مرکز سنجش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون برگرفته شده از آزمون تافل کاغذی (TOEFL PbT) است؛ البته تعداد سئوالات آن کمتر است.
این آزمون در سال بطور میانگین شش بار برگزار می شود و شرکت در آن هیچ محدودیتی ندارد. شما می توانید هر بار برای این آزمون ثبت نام کرده و در آن شرکت نمایید.هرساله  تقویم آزمون MHLE نیز از سوی مرکز سنجش منتشر می شود.

یادآوری: ثبت نام در مرحله 42 ام آزمون زبان MHLE از دوشنبه 13 شهریور شروع خواهد شد و تا چهارشنبه 5 مهر ادامه خواهد داشت ، همچنین آزمون روز پنج شنبه 13 مهر برگزار خواهد شد.

نکته مهم: حوزه ها دارای ظرفیت مشخص می باشند و ممکن است قبل از تاریخ پایان ثبت نام، ظرفیت ها تکمیل شوند. بنابراین، حد الامکان در ساعات اولیه ثبت نام کنید چراکه در صورت تکمیل ظرفیت حوزه ی مورد نظر شما، افزایش ظرفیت امکان پذیر نمی باشد.


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.