خانه دکتری » دوره های آموزشی » دومین دوره استعداد تحصیلی کنکور دکتری 1403
کنکور دکتری ۱۴۰۳ را پرقدرت شروع کنیدومین دوره استعداد تحصیلی کنکور دکتری ۱۴۰۳


در فصل پاییز سال جاری نیز مانند سالهای گذشته اقدام به طراحی و ارائه ی  دوره آنلاین استعداد تحصیلی کرده است. این دوره با تدریس برترین استاد استعداد تحصیلی و جیمت تدریس خواهد شد.

دوره ­های برگزار شده در سال­های گذشته از کیفیت، پشتیبانی و مزایای بسیاری برخوردار بودند. در سال جاری نیز، کیفیت دوره ها بهبود شگرفی خواهد داشت. همچنین  مزایای جدیدی از طرف هیئت علمی در اختیار دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت.

برنامه آموزشی

برنامه جلسات، محتوای هر جلسه، رفع اشکال و تست زنی طبق یک برنامه­ ی مدون و از پیش تعیین شده در اختیار شرکت­ کنندگان قرار می­گیرد.
برنامه­ ی آموزشی دوره آنلاین استعداد تحصیلی  ویژه کنکور دکتری ۱۴۰۳، بر طبق مباحث چهارگانه­ ی درس استعداد تحصیلی ارائه می­شود.
برای هر مبحث از درس استعداد تحصیلی، تدریس و رفع اشکال انجام خواهد شد.  دانشجویان این دوره، با اطمینان خاطر و طبق یک برنامه ی مدون، به مهارت مقبول و مطلوب خود در هر بخش به صورت مجزا می­رسند.

لازم به ذکر است مبحث تجسمی، فقط مختص به داوطلبان گروه فنی و مهندسی است. بدین ترتیب سوالات استعداد تحصیلی گروه های فنی و مهندسی، شامل چهار مبحث زیر است:

بخش اول: درک مطلب

بخش دوم: کمیتی

بخش سوم: تحلیلی

بخش چهارم: تجسمی

جزوه دست نویس استاد
بدون شک، جزوه­ ی دست نویس استاد، مورد درخواست بسیاری از داوطلبان است. اعتبار جزوه و نکاتی که به قلم استاد مدرس هر جلسه، نوشته می­شود، برای دانشجویان بسیار ارزشمند و مفید است. لذا در پایان هر جلسه، جزوه ­ی دست­نویس استاد، در اختیار دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت.

این جزوه، شامل تمامی نکاتی است که اساتید، حین تدریس بیان میکنند. گرچه هر دانشجو، از گفته ­های استاد، نکته­ برداری میکند.

.

این دوره توسط استاد هوشمند مهدوی مولف و مدرس درس استعداد تحصیلی و شغلی برگزار خواهد شد.

 

زمان برگزاری: چهارشنبه ۱۱ آبان ماه 
                  روزهای پنج شنبه ساعت ۱۷ الی ۲۱

هزینه دوره : ۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان
          ۱,۴۸۵,۰۰۰ تومان


 برای شرکت در دوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق زیر با ما تماس بگیرید:

شماره تماس ۰۹۱۲۷۲۴۱۴۸۰

واتساپ و تلگرام ۰۹۱۲۷۲۴۱۴۸۰
به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.