خانه دکتری » دوره های آموزشی » دوره جامع کوچینگ نگارش مقاله (چاپ تضمینی مقاله)
دوره جامع کوچینگ نگارش مقاله (چاپ تضمینی مقاله)

کوچینگ مقاله نویسی با تمرکز بر مقاله کنفرانسی 

هزینه دوره 2,000,000 تومان
برای شرکت در دوره از طریق زیر با ما در تماس باشید:

شماره تماس ۰۹۱۲۷۲۴۱۴۸۰

واتساپ و تلگرام ۰۹۱۲۷۲۴۱۴۸۰


داوطلبان کنکور دکتری با عبور از دو سد آزمون کتبی و مصاحبه می توانند وارد دوره دکتری شوند. همانظور که میدانید در مصاحبه دکتری، یکی از بخش های مهم کسب امتیاز، مقاله است. هرکدام از مقاله های کنفرانسی، علمی پژوهشی و ISI و … دارای امتیازهای مشخصی هستند. با توجه به اینکه مقاله های کنفرانسی در مدت زمان کوتاهی تدوین و پذیرش می‌شوند، یکی از محبوب ترین انواع مقالات از نظر داوطلبان است. مخصوصاً برای داوطلبانی که بعد از برگزاری کنکور دکتری، قصد تکمیل و تقویت رزومه در مدت کوتاهی دارند، مقاله‌های کنفرانسی یکی از بهترین گزینه هاست. با توجه به اهمیت مقاله‌های کنفرانسی در زمان جاری، موسسه دکتر وکیلی، برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری  دوره کوچینگ مقاله نویسی، مخصوص چاپ مقاله‌های کنفرانسی برگزار می نماید.

دوره کوچینگ مقاله نویسی مخصوص مقاله های کنفرانسی، با هدف آموزش صفر تا صد نگارش، ارسال و چاپ مقاله کنفرانسی برگزار می‌شود. 

جزئیات اهداف دوره به شرح زیر اعلام می‌شود:

نگارش مقالات کنفرانسی
انتخاب کنفرانس معتبر و مناسب
ارسال مقاله و اخذ پذیرش
تدوین مقاله در قالب کنفرانس و ارائه
درباره مدرس بیشتر بدانید
مدرس دوره های کوچینگ مقاله نویسی، دکتر گرجی، برترین مدرس مقاله نویسی در سطح کشور و مبدع دوره های کوچینگ مقاله نویسی هستند. در ادامه به مختصری از رزومه علمی ایشان اشاره می‌کنیم:

فوق دکتری نانو فناوری
نویسنده کتاب 2 اصل اساسی در مقاله نویسی
نویسنده بیش از 20 عنوان مقاله ISI
داور بین المللی مقالات ISI
برگزار کننده بیش از 50 کارگاه مقاله نویسی
همکاری با موسسات برند آموزشی در سطح کشور
تضمین دوره کوچینگ مقاله کنفرانسی
تمامی شرکت‌کنندگان در دوره‌های کوچینگ مقاله نویسی، تحت نظر مستقیم دکتر گرجی هستند. به عبارت دیگر تمامی گام‌های مقاله نویسی در این دوره، با نظارت مستقیم دکتر گرجی و پشتیبانی تک تک افراد انجام می‌شود. به شرکت کنندگان تضمین داده می‌شود در پایان این دوره که به مدت دو الی سه ماه و پس از برگزاری کنکور دکتری برگزار می‌شود، یک مقاله کنفرانسی از آن‌ها در یک کنفرانس معتبر پذیرش شود.

تمامی اقدامات و گام‌های دانشجو در مسیر تدوین و پذیرش مقاله در کنفرانس معتبر، تحت نظر استاد گرجی-بعنوان مربی دوره- انجام شده و آموزش‌ها در روند پذیرش و به صورت کاملاً عملی ارائه می‌شوند.

مخاطبین دوره
مقاله های علمی و آکادمیک از ضروریات رزومه علمی یک دانشجو یا داوطلب دوره های عالی است. از طرف دیگر، مهارت نگارش و تدوین مقاله، یکی از مهارت های مهم فردی است که وارد دوره های آموزش عالی می‌شود. لذا به تمامی افرادی که قصد ادامه تحصیل در دوره های عالی را دارند، پیشنهاد می‌شود در دوره کوچینگ مقاله کنفرانسی شرکت کرده و از این مهارت در جهت پیشبرد اهداف علمی خود استفاده کنند.

اما به طور دقیق تر، افرادی که در ذیل به آن‌ها اشاره می‌شود، می توانند از محتوای دوره کوچینگ مقاله نویسی بهترین استفاده را ببرند:

دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ارشد در حال ادامه تحصیل هستند و نیاز به مقاله برای گرفتن نمره کامل پایان نامه دارند .
داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری دارند.
داوطلبانی که قصد دارند بعد از کنکور دکتری، رزومه علمی خود را با هدف قبولی در مصاحبه دکتری، تقویت کنند.
کارمندانی که علاقمند به انجام طرح های پژوهشی سازمان و اداره خود و شرکت در سمینارها هستند.
پژوهشگرانی که قصد مهاجرت تحصیلی دارند.
دانشجویان دکتری که قصد تقویت رزومه به منظور استخدام در قالب هیات علمی را دارند.

ظرفیت دوره:
به دلیل اینکه تمامی شرکت کنندگان در این دوره، تحت کوچ مستقیم دکتر گرجی قرار دارند، ظرفیت دوره محدود می باشد. لذا ظرفیت دوره محدود به 10 الی 15 نفر است با این هدف که تمامی فراد بتوانند از پشتیبانی دقیق دوره، به طور کامل استفاده کنند.

مبلغ سرمایه گذاری
مبلغ سرمایه گذاری در این دوره، دو میلیون تومان است. مبلغی که دانشجو در این دوره پرداخت می کند، برای یادگیری صفر تا صد تدوین و پذرش مقاله کنفرانسی است. شرکت کنندگان پس از گذراندن این دوره خواهند توانست اقدام به راهنمایی و کوچینگ مقاله نویسی نموده و از تمام آموخته های خود در جهت کسب درآمد استفاه کنند.به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.