خانه دکتری » درباره ما

درباره ما


وب‌سایت خانه دکتری، با هدف اطلاع‌رسانی و مشاوره در زمینه ورود به دوره‌های ارشد و دکتری وزارت علوم و وزارت بهداشت راه‌اندازی گردیده است و تلاش می‌کند با ایجاد ارتباط بین داوطلبان ارشد و دکتری و همچنین پاسخ‌دهی به سؤالات ایشان راه را برای موفقیت داوطلبان ورود به این دوره‌ها هموارتر نماید. 
ما در این راه (تمامی زمینه ها) دست همکاری و یاری شما عزیزان را صمیمانه می‌فشاریم. 

وب‌سایت خانه دکتری با فعالیت در زمینه انتشار جدیدترین اخبار دکتری در تمامی رشته های کارشناسی ارشد و دکتری وزارت علوم و همچنین کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت، به ارائه اطلاعات و خدمات غیرحضوری تحصیلی مرتبط با دانشجویان تمامی رشته ها می‌پردازد.

در وب‌سایت خانه دکتری، تلاش ما و همکاران بر این است تا با مطالبی جدید، کامل و پشتیبانی قوی به شیوه‌ای حرفه‌ای‌تر در خدمت کاربران خود باشیم. در این راه حمایت و پیشنهادات شما کاربران گرامی نیز نقش مهمی در پیشبرد اهداف این وب‌سایت و پیشرفت آن خواهد داشت.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان
مدیریت وب سایت خانه دکتری

اعضای تیم مدیریت:
علی نصیری – کارشناسی کامپیوتر (مدیر سایت و پشتیبان فنی)
سیامک رضایی پور کارشناسی ارشد مدیریت (مدیر تبلیغات و بازاریابی)
سمیرا نصیری – کارشناسی مدیریت (اخبار و مطالب)

تقدیر و تشکر
در پایان لازم می‌دانیم از زحمات تمامی دوستانی که در پیشبرد سایت خانه دکتری، یار و پشتیبان ما بوده اند تشکر و قدردانی نماییم.


وب سایت ها و مؤسساتی که علاقه‌مند به درج آگهی در وب سایت هستند می‌توانند با شماره‌ 1217 734 0910 تماس حاصل نمایند و یا از طریق پست الکترونیکی info@phdhome.ir با ما در ارتباط باشند.
پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.