برگزاری نود و ششمین آزمون زبان تولیمو در روز پنج شنبه

تاریخ :
برگزاری نود و ششمین آزمون زبان تولیمو در روز پنج شنبه

نود و ششمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ ۲۱  اسفند ۹۳ فقط در شهر تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خانه دکتری، سازمان سنجش آموزش‌ کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ در خصوص  تاریخ‌ و نحوه‌ پرینت کارت‌ نود و ششمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو اعلام کرد : نود و ششمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۳/۱۲/۲۱  منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد و برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۹۳/۱۲/۱۹  بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد تا داوطلبان بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: نام و نام‌خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است که هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

توضیح: چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون هرگونه اشکالی در کارت ورودی خود داشته باشند ، می‌توانند در روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۱۲/۲۰ صبح از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۷:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

آدرس باجه رفع نقص کارت:

دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان ۱۵ و ۱۶٫

ضمناً به اطلاع می‌رساند واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات در این باره از این تاریخ لغایت ۹۳/۱۲/۲۱  همه روزه به غیر از روزهای تعطیل و در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان است. لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگویی به سوالات خود می‌توانند. به بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور  مراجعه و یا با شماره تلفنهای: ۸۸۹۲۳۵۹۵ الی ۸۸۹۲۳۵۹۹ تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداری نمایند.


به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود