خانه دکتری » فروشگاه جزوات ارشد و دکتری » جزوه مدارهای الکتریکی 1 و 2 استاد زرگر
جزوه مدارهای الکتریکی 1 و 2 استاد زرگر

سایت خانه دکتری در نظر دارد در هر یک از دروس آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق یک جزوه آموزشی از اساتید برجسته این رشته را جهت آموزش بصورت رایگان قرار دهد و با همکاری تیم ارشد و دکترای خود به زودی مجموعه ای از بهترین تستها با تکنیک های برتر تست زنی همراه با پاسخ تشریحی به سبک خانه دکتری (به زبان ساده، عامیانه و طنز) را در اختیار شما داوطلبان گرامی قرار دهد تا از هر لحاظ نیازهای کنکوری شما را به بهترین نحو ممکن برطرف کنیم.

درس مدارهای الکتریکی به عنوان اصلی ترین درس رشته مهندسی برق شناخته می شود. این درس در دوره کارشناسی در قالب 6 واحد درسی و به صورت دو درس مدارهای الکتریکی 1 و 2 تدریس شده و پیش نیاز بسیاری از دروس دیگر می باشد.

یادگیری کامل مفاهیم این درس یکی از ضروریات برای هر مهندس برق است. مبحث مدارهای الکتریکی هم چنین به عنوان یکی از دروس آزمون کارشناسی ارشد تمامی گرایش های مهندسی برق (قدرت، الکترونیک، مخابرات و کنترل) با ضریب 4 از سالیان دور مطرح بوده، و با توجه به تغییرات آزمون دکتری از سال 95-94 نیز این درس به عنوان یکی از دروس تخصصی در کنکور دکتری مهندسی برق مورد آزمون قرار خواهد گرفت.

بدون شک قویترین جزوه درس مدار الکتریکی مربوط به استاد کارو زرگر می باشد لذا ما با فراهم آوردن این جزوه کامل، نیاز شما به استفاده از هر منبع دیگری را برطرف کرده ایم.

این جزوه 2 رنگ (آبی و قرمز) و با کیفیت عالی می باشد


  • قیمت: 16,000 تومان
  • قیمت با تخفیف: 12,000 تومان
برای مشاهده لینک خرید جزوات ثبت نام کنید و یا وارد پنل کاربری خود شوید.

به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شودنظرات :

  1. User Avatar
    محمدی  ـ  در تاریخ : 8 مرداد 1395 11:05
    عرض سلام. جزوه استاد زرگر مربوط به چه سالی است؟