کدینگ لغات TOEFL

تاریخ :
تافل (TOEFL) که برگرفته از سرواژگان Test of English as a Foreign Language به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه است، آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینهٔ برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد.این آزمون اولین بار در سال ۱۹۶۴ برگزار شد.


تافل يک آزمون جامع زبان انگليسي است که براي ورود به بيش از 4400 کالج و دانشگاه در ايالات متحده و کانادا، و ديگر بخشهای جهان، مورد نياز مي‌باشد. نمره کسب شده در اين آزمون جهت پذيرش در اين دانشگاه ها به مدت دو سال داراي اعتبار مي باشد.

این آزمون توسط موسسه ای‌تی‌اس (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزارمی شود.
معمولا این دانشگاه های مطرح دنیا، از متقاضیانی که خواستار ارائه مدرک زبان تافل هستند، نمره ۷۹ تا ۹۰ را درخواست می کنند. هر اندازه این نمره به عدد ۱۲۰ نزدیک تر باشد،‌ شانس قبولی داوطلب افزایش خواهد یافت.

بنابراین در اختیار داشتن چنین مدارک زبانی، اگر چه شرط کافی برای پذیرش تحصیلی نیست، اما شرط لازم برای ارسال مدارک است و بدون آن، مدارک متقاضی در فرآیند پذیرش بررسی نخواهد شد. یکی از دلایل علاقه متقاضیان به شرکت در آزمون تافل، برگزاری آن به روش کامپیوتری است که پرسش ها از مرکز بین المللی تافل ارسال و متقاضی می بایست بر اساس بخش های مختلف آزمون، در زمان مشخص، پاسخ ها را به صورت کامیپوتری وارد کن. یعنی همه ۴مهارت ، به صورت کامپیوتری ارائه می شود .


روش تصویرسازی یا کد گذاری لغات اخیرا به عنوان یکی از شیوه های نوین برای یادگیری بهتر لغات در زمان کمتر مطرح شده است که امکان ماندگاری بیشتر لغات در ذهن مخاطب را نیز فراهم می آورد.

با استفاده از روش کدینگ ٬ لغات به راحتی در حافظه بلند مدت شما تثبیت خواهند شد و دیگر مشکلات فراموشی لغات را نخواهید داشت. با این جزوه کدینگ لغات تافل ، لغات ضروری تافل را در زمانی کوتاه یاد خواهید گرفت.

این روش به این صورت می باشد که شما برای لغتی که در تلاش برای درک یا حفظ معنی آن هستید یک تصویر یا سرنخ بسازید. دفعه بعد با روبرو شدن با آن لغت سرنخ سریعا در ذهن شما تداعی شده و معنی لغت را به یاد خواهید آورد. البته به شرط اینکه این سرنخ و تصویر سازی به شیوه درستی انجام شده باشد.

گروه آموزشی خانه دکتری این کار را برای شما انجام داده است و با استفاده از تصویر سازی و کدگذاری های مناسب برای هر واژه، یادگیری زبان را برای همه آسان کرده است. در این مجموعه با استفاده از کدهای جذاب و متناسب و کوتاه و برای اکثر کلمات در نظر گرفتن چند کد و تصاویر جالب و مرتبط با لغات، شما را ترغیب به برای یادگیری هرچه بیشتر لغات زبان می کند.

آموختن زبان انگلیسی را دیگر نمی توان امری تفننی در نظر گرفت . در بیشتر رشته های تحصیلی این مسأله امری ضروری و در مورد بسیاری از زمینه های شغلی ، این موضوع دارد به امری لازم تبدیل می شود . پس با خواندن جزوه کدینگ لغات تافل این فرصت را به خودتان بدهید که در کمترین زمان بیشترین لغت را به ذهن خود بسپارید.قیمت : 10,000 تومان
بعد از انجام عملیات خرید، جزوات در سبد خرید شما قابل مشاهده و دانلود است.

به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود