کدینگ لغات 1100

تاریخ :
کتاب 1100 از انتشارات بارونز منتشر شده که برای تقویت دایره لغات زبان انگلیسی مورد مطالعه قرار می گیرد. این کتاب یکی از منابع اصلی لغات در آزمون های بین المللی نظیر toefl و ielts و … محسوب می شود. همچنین سطح لغات کتاب ۱۱۰۰ واژه قدری دشوار تر از سایر کتب مشابه در این زمینه است و به طور معمول توسط زبان آموزان در سطوح متوسط به بالا مورد استفاده قرار می گیرد. با مطالعه این کتاب زبان آموز به تسلط کافی در زمینه واژگان کاربردی انگلیسی در تمامی سطوح، دست خواهد یافت.


بنابراین با توجه به اهمیت یادگیری لغات کتاب 1100 ،گروه آموزشی خانه دکتری با ارائه جزوه کدینگ لغات 1100 با روشی با روشی نوین، بسیار جذاب و کاربردی با استفاده از تصاویر و جملات رایج و با استفاده از دانسته های قبلی زبان آموزان ،تلاش کرده است که مجموعه ایی کامل در اختیار علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی قرار دهد.

روش های مختلفی برای یادگیری لغات وجود دارد اما قویترین، جذاب ترین و مفیدترین روش، کدینگ است که با استفاده از آن به راحتی در یک فضای شاد لغات فراوانی را میتوانید حفظ کنید.
روش کدینگ لغات زبان انگلیسی چند سالی هست که در بین دانش آموزان و دانشجویان و علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی رواج پیدا کرده و همین امر باعث شده استقبال زیادی به یادگیری لغات انگلیسی از طریق کدینگ و تصویرسازی ذهنی صورت بگیرد.


به منظور یادگیری بسیاری از لغات انگلیسی می توان از روش کدینگ استفاده کرد، به این صورت که بین کلمه ای که می خواهیم یاد بگیریم و دانسته های قبلی خود در زمینه های مختلف علمی و اجتماعی و فرهنگی رابطه ایجاد می کنیم. گاهی چیزی به کلمه اضافه می کنیم تا کلمه ای آشنا به دست آید، گاهی مثالی جالب یا خنده دار و طنزگونه برای کلمه پیدا می کنیم، یا از زبان مادری خود ، و یا ازتصاویر جالب و مرتبط با کلمه استفاده می کنیم. نتیجۀ کار شگفت انگیز است. لغاتی که ما به این شکل و با روش کدینگ می گیریم شاید دیگر هرگز از یادمان نروند!

بطور کلی اگه بخواهیم در مورد کدینگ لغات صحبت کنیم میتونیم این رو به شما بگیم که این روش از انعطاف بسیار بالایی برخورداراست و در حین یادگیری لغات با این روش شما اصلا دچار خستگی نمی شوید و یادگیری به این روش برای شما بسیار جذاب خواهد بود.قیمت : 18,000 تومان
بعد از انجام عملیات خرید، جزوات در سبد خرید شما قابل مشاهده و دانلود است.

به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود