خانه دکتری » كارت شركت در آزمون استخدامي دانشگاه کردستان سال 1394 منتشر شد.
 كارت شركت در آزمون استخدامي دانشگاه کردستان سال 1394 منتشر شد
 
 دریافت کارت آزمون: 
 به گزارش خانه دکتری لينك مربوط به پرينت كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون از امروز سه شنبه 94/12/18 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني:  www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در  آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت  در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

باجه رفع نقص:
 در صورت بروز اشكال در تهيه پرينت از كارت شرکت در آزمون و يا مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامي، داوطلبان مي‌توانند از ساعت 08:00 الي 12:00 و ساعت  14:00 الي 17:00 بعدازظهر روز چهارشنبه مورخ 94/12/19  با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر و 2 قطعه عكس به نماینده رفع نقص كارت مستقر در باجه رفع نقص دانشگاه كردستان واقع در سنندج: خيابان پاسداران، خيابان دانشگاه، درب اصلي دانشگاه كردستان، مهمانسراي دانشگاه مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.

 زمان برگزاری آزمون: آزمون استخدامي دانشگاه كردستان در سال 1394  صبح روز پنجشنبه مورخ 94/12/20 در شهر سنندج برگزار مي‌شود.
 


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.