خانه دکتری » كارت شركت در دومين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور 1394/ آزمون 21 اسفند برگزار می شود
دومین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور صبح روز جمعه ۲۱ اسفند در ۵۳ شهرستان برگزار می شود. 
 
به گزارش خانه دکتری، کارت ورود به جلسه آزمون  استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور روی سایت سازمان سنجش به نشانی http://sanjesh.org قرار دارد و داوطلبان می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی خود، کارت آزمون را دریافت نمایند.

به گفته توکلی: برای ورود به جلسه آزمون همراه داشتن کارت آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه الزامی است.

 وی افزود: در دومین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۹۴ تعداد ۱۰۳ هزار و ۱۵۴ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۴ هزار و ۹۸۶ نفر زن و ۶۸ هزار و ۱۶۸ نفر مرد هستند.

زمان برگزاری آزمون: این آزمون‌ صبح روز جمعه ۲۱ اسفند در ۵۳ شهرستان برگزار می شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ آغاز می شود و درهای حوزه امتحانی ساعت ۸ صبح بسته می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۴ نیز با حضور ۶ هزار و ۸۴۷ داوطلب برگزار می شود.

 وی گفت: از میان داوطلبان تعداد ۳ هزار و ۵۰۷ نفر معادل ۵۱.۲۲ درصد زن و تعداد ۳ هزار و ۳۴۰ نفر معادل ۴۸.۷۸ درصد داوطلبان مرد هستند.

و همچنین زمان آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 94: این آزمون در بعدازظهر روز جمعه ۲۱ اسفند ماه در ۳۱ شهرستان برگزار می گردد. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت۱۴:۳۰ آغاز می شود و درهای حوزه امتحانی ساعت ۱۴ بسته می شود.

 
 
برای دانلود برگ‌ راهنماي‌ كارت شركت در دومين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور اسفندماه سال 1394 کلیک کنید
[حجم: 372.65 کیلوبایت]   مشاهده آنلاين فايل: help_job94_esfand.pdf


به اشتراک بگذارید:
برای دریافت اخبار جدید و اطلاع از دوره های آموزشی در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود


پاسخگو هستیم
گفتگوی آنلاین

برای شروع مکالمه بر روی یک گزینه کلیک کنید

لطفا برای شروع گفتگو فقط پیام متنی ارسال کنید.