خانه دکتری » كارت شركت در آزمون استخدامي دانشگاه گرمسار سال 1394 / زمان برگزاری آزمون 13 اسفند
آزمون استخدامي دانشگاه گرمسار در سال 1394 عصر روز پنجشنبه 13 اسفند برگزار می شود.
 
به گزارش خانه دکتری به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت درآزمون استخدامي دانشگاه گرمسار در سال 1394 مي‌رساند كه آزمون مذكور عصر روز پنجشنبه مورخ 94/12/13 در شهر گرمسار برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 14:30 آغاز می شود و در هاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن در هاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

تذکرات:
(نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

باجه رفع نقص: در صورت بروز اشكال در تهيه پرينت از كارت شرکت در آزمون و يا مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامي، داوطلبان مي‌توانند از ساعت 14:00  الي 17:00 بعدازظهر روز چهارشنبه مورخ 94/12/12 و همچنين از ساعت 08:00 الي 12:00 صبح روز پنجشنبه مورخ 94/12/13 با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر و 2 قطعه عكس به نماینده توزيع كارت مستقر در باجه رفع نقص حوزه در ساختمان اداري دانشگاه گرمسار واقع در گرمسار: بلوار شهيد بهشتي، جنب دادگستری مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود