خانه دکتری » کپسول استعداد تحصیلی
کپسول استعداد تحصیلی


کپسول استعداد تحصیلی برای آن دسته از داوطلبان کنکور دکتری تهیه گردیده است که تا الان فرصت مطالعه نداشته اند. شما با تهیه این کپسول می توانید در مدت زمان دو روز تمام مطالب استعداد تحصیلی دکتری را فرا بگیرید. این کپسول همراه با جزوه ای استعداد تحصیلی عرضه می گردد.  • نکات مهم در مورد نحوه استفاده از محصول:
    • فیلم­های آموزشی حاوی قفل نرم افزاری است و قابلیت نصب بر روی یک کامپیوتر را دارد. به دلیل نرم افزاری بودن فایل­های آموزشی، امکان نمایش این فیلم­ها صرفا بر روی کامپیوتر وجود دارد و در دستگاه­های DVD Player ، گوشی همراه و نظیر آن، برنامه نصب و اجرا نمی­شود.
    • جهت استفاده از خدمات پشتیبانی و دریافت فایل­ جزوه و اسلایدهای درس و سایر مطالب مفید در نظر گرفته شده، لازم است شماره سریال نرم افزار را نزد خود حفظ نمایید و در سایت com عضو شوید.
    • لطفا در محافظت از DVD ها دقت لازم را داشته باشید. چرا که در صورت خش­دار شدن آنها، نرم افزار اجرا نخواهد شد و از طرفی امکان ارسال مجدد DVD ها به هیچ عنوان وجود ندارد. توصیه می­شود به محض تهیه بسته، ابتدا یک image از DVD ها بگیرید تا برای مشاهده دوره در زمان­های مختلف، نیازی به قراردادن آنها در کامپیوتر خود نداشته باشید. در غیر این صورت استفاده مکرر از DVD ها ممکن است باعث آسیب آنها شود. در صورت نیاز، فیلم نحوه image گرفتن از محتوای DVD ها را در سایت مشاهده کنید.
  • کپسول استعداد تحصیلی امکانات خاص بسته استعداد تحصیلی شامل کلاس های آنلاین رفع اشکال و نکته تست( به ارزش 200 هزار تومان) و آزمون شبیه سازی شده و DVD موفقیت در کنکور و فلش کارت  را ندارد.
به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود