خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » پذیرش دانشجوی دکتری پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی ایران
دانشگاه علوم پزشکی ایران برای سال تحصیلی ۹۵-۹۴ در هفت مرکز تحقیقاتی دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی می پذیرد.
 
خانه دکتری، به نقل از خبرنگار مهر، دانشگاه علوم پزشکی ایران طی ششمین فراخوان خود اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی در ۷ مرکز تحقیقاتی کرده و داوطلبان از اول تا سی ام دی ماه ۹۴ فرصت دارند در این فراخوان شرکت کنند.
این مراکز تحقیقاتی شامل مراکز جراحی های کم تهاجمی، علوم سلولی و مولکولی، علوم دارویی رازی، آسیب شناسی سرطان، گوارش و کبد، قلب و عروق، چشم است.
ایده های پژوهشی نیز شامل کارآزمایی روش های جراحی در کنترل دیابت، جراحی چاقی و متابولیک در بیماران دچار کبد چرب یا سیروز، ترمیم در سیستم عصبی، ژنتیک اپیدمیولوژی، فارماکولوژی ترمیمی، علوم ترمیمی، مطالعات ثبت سرطان در ایران، الگوی فراگیر مراقبت تسکینی در سرطان یا بیماریهای مزمن است.

همچنین عملکرد میکروبیوم در پاتوژنز و درمان بیماری سلیاک، کانسرهای هپاتوبیلیاری، ویروس شناسی، بیوتکنولوژی، ساخت پیس میکر بیولوژیک، راه اندازی نظام ثبت فیبریلاسیون دهلیزی، بیماریهای چشمی تیروئید از دیگر ایده های پژوهشی در این حوزه هستند.

داوطلبان لازم است قبل از ثبت نام در سایت، با مراکز و اساتید راهنمای مورد نظر خود تماس حاصل کرده و از شرایط اختصاصی مراکز اطلاع یابند و از تمایل خود برای گذراندن دوره در حیطه پژوهشی مربوط به آن مرکز و استاد راهنمای پیشنهادی خود اطمینان حاصل کنند.

پذیرش نهایی بر اساس احراز شرایط عمومی و اختصاصی و نتیجه مصاحبه حضوری طبق آئین‌نامه دوره دکتری تخصصی پژوهشی (PhD by Research) صورت خواهد گرفت.

نظر به اینکه تحصیل در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی بصورت تمام وقت می باشد، داوطلبان شاغل در وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی باید قبل از ثبت نام، موافقت کتبی و بدون قید و شرط محل کار خود را مبنی بر ادامه تحصیل دریافت و آن را نزد خود نگه دارند.

مدارک ثبت نام در سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران درج شده است و پس از پایان مدت ثبت نام، اسامی افراد واجد شرایط برای شرکت در مصاحبه از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. دانشگاه علوم پزشکی ایران برای سال تحصیلی ۹۵-۹۴ در هفت مرکز تحقیقاتی دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی می پذیرد.

به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود