ثبت نام آزمون ورودی دکتری (نیمه متمرکز) سال 1397 از امروز آغاز شد.

به گزارش خانه دکتری، دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دکتری (نیمه متمرکز) سال 1397 امروز چهارشنبه 1 آذر 96 منتشر شد.

زمان (تاریخ) ثبت نام: 
ثبت نام يا ويرايش (همزمان با ثبت نام) آزمون ورودي دكتري(Ph.D) از امروز یکم آذر ماه 96 آغاز و تا 7 آذر ادامه دارد.

ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ به منظور پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و پردیس خودگردان دانشگاه ها از جمله از چهارشنبه اول آذر ۹۶ آغاز می شود و تا ۷ آذر ادامه دارد.

داوطلبان آزمون ورودی دکتری (نیمه‌متمرکز Ph.D) سال ۱۳۹۷ تا سه‌شنبه ۷ آذرماه ۹۶ فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند. ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی:www.sanjesh.org انجام خواهد پذیرفت.


کارت ورود به جلسه:
كارت ورود به جلسه آزمون و برگ راهنماي آزمون از طريق سايت سازمان  روزهای 1 تا 3 اسفند ماه 96 قابل دریافت می باشدو آزمون روز روز جمعه 4 اسفند ماه 96 برگزار خواهد شد.

زمان اعلام نتايج اوليه آزمون:
اعلام نتايج اوليه آزمون بصورت كارنامه از طريق سايت اينترنتي سازمان هفته آخر فروردين ماه 1397 خواهد بود.

زمان انتخاب رشته :
انتخاب رشته اينترنتي براي داوطلبان مجاز به انتخاب رشته منحصراً از طريق سايت اينترنتي سازمان نيمه اول ارديبهشت ماه 1397 انجام می شود.

اعلام نتايج نهايي:
اعلام نتايج نهايي آزمون ورودي دكتري (Ph.D) سال 1397 دهه اول شهریور ماه 1397 خواهد بود.

دوره دكتري بالاترين دوره تحصيلي آموزش عالي است كه به اعطاي مدرك تحصيلي ميانجامد و رسالت آن تربيت افرادي است كه با نوآوري در زمينه هاي مختلف علوم و فناوري در رفع نيازهاي كشور و گسترش مرزهاي دانش مؤثر باشند.

تذکر:
دانشجويان شاغل به تحصيل در مقطع دكتري تخصصي در صورت عدم انصراف تا پايان مهلت ثبت نام، مجاز به ثبت نام و شركت مجدد در اين آزمون نميباشند.
مطابق ضوابط پذيرفته شدگان نهايي دوره هاي روزانه در آزمون دكتري نيمه متمركز سال 1396 ، حتي در صورت عدم ثبت نام و يا انصراف قطعي از رشته قبولي،مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون دكتري تخصصي (Ph.D) سال 1397 به منظور انتخاب رشته هاي تحصيلي دوره روزانه نخواهند بود.

برای دریافت دفترچه راهنمایی شرکت در آزمون ورودي دكتري (Ph.D) سال 1397 روی لینک زیر کلیک کنید.
[حجم: 1.07 مگابایت]
مشاهده آنلاين فايل: booklet-doctory-2-1397.pdf


به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود