آزمون دستیاری پزشکی مورد تایید است

تاریخ :
  • 1
به گزارش خانه دکتری٬ وزارت بهداشت با توجه به بررسی اعتراضات به نتایج آزمون دستیاری پزشکی اعلام کرد که ، با این پیش فرض که معترضان معتقد بودند حقوق آنها تضییع شده، کارگروه در دو جلسه تشکیل شد و از آنها مستنداتی خواسته شد در صورتی که دلایل و مستنداتی ارائه نشده بود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آزمون دستیاری از ابتدای فرایند طراحی سوالات، برگزاری آزمون و اعلام نتایج در صحت و سلامت کامل برگزار شده و قرنطینه و امنیت لازم برای برگزاری این آزمون در نظر گرفته شده است و کارگروه به این نتیجه رسید که ایراد قانونی در برگزاری این آزمون وجود نداشته است.

جمالی سوسفی یادآور شد: برای کاهش شبهات حتما باید قبل از برگزاری آزمون و زمان توزیع دفترچه های ثبت نام داوطلبان، توضیحات لازم و اطلاع رسانی دقیق به شرکت کنندگان در این آزمون ارائه شود زیرا شفاف سازی، اعتماد سازی ایجاد می کند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بررسی های کارگروه تشکیل شده، بسیار دقیق بوده و نمایندگان مجلس و وزارت بهداشت با حساسیت تمام به بررسی موضوع پرداختند چرا که هدف ما این بود که حقی از هیچ فردی ضایع نشود.

جمالی سوسفی گفت: ما در این کارگروه و کمیسیون بهداشت مجلس، اعتراضات و شکایات داوطلبان را با سعه صدر شنیدیم و شاید تصمیم آنها انتخاب راه های دیگری برای اعتراض بود اما آن راه ها، مناسب نبود و البته مجلس خانه آنها است و در وزارت بهداشت نیز اعتراضات و شکایات آنها شنیده و مستندات آنها بررسی می شود.

وی یادآور شد: اعتراضات مربوط به نتایج آزمون دستیاری تخصصی پس از طرح در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با وزیر بهداشت در میان گذاشته شد.

به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود