خانه دکتری » اخبار دکتری وزارت بهداشت » زمان قطعی ثبت نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت اعلام شد
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: داوطلبان طی روزهای ۲۰ لغایت ۳۰ بهمن ماه فرصت دارند در آزمون دکتری تخصصی (Phd) وزارت بهداشت ثبت نام کنند.

به گزارش خانه دکتری به نقل از وزارت بهداشت، دکتر محمدحسین پورکاظمی گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir در آزمون دکتری تخصصی (Phd)ثبت‌نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: ابتدا قرار بود ثبت نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت از روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن به مدت ۱۰ روز انجام می گیرد که این زمان به تاخیر افتاد و لذا داوطلبان می‌بایست طی روزهای ۲۰ تا ۳۰ بهمن  ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اظهار داشت: از آنجایی که ثبت‌نام برای شرکت در آزمون Ph.d دانشگاه آزاد نیز باید از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی صورت می‌گرفت، تاکنون نتوانستیم با این دانشگاه در این زمینه هماهنگی‌های لازم را انجام دهیم لذا ثبت‌نام این آزمون به مدت ۱۰ روز در روزهای مذکور انجام خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: آزمون دکتری تخصصی سال ۹۶ وزارت بهداشت، روزهای سوم و چهارم خردادماه سال آینده برگزار و نتایج آن بعد از ماه مبارک رمضان اعلام خواهد شد.

به اشتراک بگذارید:
برای اطلاع از اخبار و مطالب جدید در خبرنامه سایت عضو شده و با مراجعه به ایمیل، عضویت خود را تکمیل کنید. آموزش عضویت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود